Oro uostas

Popiežiaus vizitas: Vilniaus oro uostas ragina atidžiai planuoti keliones, o maldininkų nevykti pasitikti popiežiaus

Popiežiui Pranciškui lankantis Vilniuje, mieste keisis eismo srautai, viešojo transporto trasos, atskirose sostinės dalyse bus ribojamas ar visai draudžiamas eismas, todėl šeštadienį ir sekmadienį kelionė į Vilniaus oro uostą gali trukti ilgiau nei įprasta.

„Popiežiaus Pranciškaus vizitas – neeilinis ir didelis įvykis, dėl kurio mieste žmonių bus daugiau nei visada, o judėjimo galimybių – mažiau nei įprasta. Todėl visus, kurie šį šeštadienį ar sekmadienį ketina vykti į oro uostą, raginame atidžiai suplanuoti savo kelionę ir išvykti bent pusvalandžiu anksčiau nei įprastai“, – sako Vilniaus oro uosto vadovas Dainius Čiuplys. Jo teigimu, pontifiko vizito metu oro uostas veiks kaip ir įprasta.

D. Čiuplys pažymėjo, kad Vilniaus oro uoste popiežių Pranciškų pasitiks tik oficiali delegacija bei kviestiniai svečiai, atvykstantys pagal iš anksto su aukščiausiomis institucijomis suderintą sąrašą. Tad galimybės čia išvysti bei pasveikinti pontifiką maldininkai neturės. Be to, tuo metu leisis nemažai kitų lėktuvų, tad papildoma žmonių koncentracija gali apsunkinti grįžtančių bei išvykstančių keleivių judėjimą. Todėl visų maldininkų prašoma susilaikyti nuo vykimo į oro uostą. Daugiau apie galimybes sutikti bei pasveikinti popiežių galima rasti vizito programoje.

 

Į ką reikia atkreipti dėmesį šeštadienį ir sekmadienį keliausiantiems į Vilniaus oro uostą:

  • Nuo penktadienio 22 val. iki šeštadienio 22 val. bus draudžiamas eismas senamiestyje ir jo prieigose, tad miesto svečiams gali tekti paėjėti iki artimiausios viešojo transporto stotelės ar vietos iš kurios juos galės paimti taksi.
  • Didžiausių eismo spūsčių ties Vilniaus oro uostu tikimasi šeštadienį tarp 10 ir 13 val., kuomet oficiali delegacija vyks pasitikti popiežiaus Pranciškaus bei kartu su juo iš oro uosto vyks į prezidentūrą. Pasiruošimas pasitikimui prasidės jau nuo 8 val.
  • Paprasčiausias būdas išvengti spūsčių ir numatytu laiku atvykti į oro uostą – pasinaudoti traukiniu, kuris nuo stoties iki oro uosto atvyksta per 7 minutes (bilieto kaina – 0,70 Eur).
  • Šeštadienį viešasis transportas mieste bus nemokamas – visi kviečiami naudotis juo ir taip mažinti spūstis mieste.
  • Šeštadienį ir sekmadienį keisis į oro uostą vežančio 88 autobuso (dieninio ir naktinio) maršrutų trasos.
  • Su popiežiaus Pranciškaus vizito metu galiosiančiais viešojo transporto grafikais galima susipažinti tinklalapyje stops.lt.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button