Oro uostas

Jau šią savaitę Vilniaus oro uoste nauja oro bendrovė: „Swiss“ skraidins iš Vilniaus į Ciurichą

Reguliarūs tiesioginiai skrydžiai bus vykdomi du kartus per savaitę – trečiadieniais ir šeštadieniais. Teigiama, kad naujoji kryptis yra strategiškai svarbi tiek Lietuvos oro uostams, tiek turizmo ir verslo partneriams.

„Labai džiaugiamės galėdami nuo šio aviacijos vasaros sezono sujungti Šveicariją ir Lietuvą tiesioginiu skrydžiu. „Swiss“ priklauso „Lufthansa Group“ kompanijai, o šis naujas skrydis dar labiau stiprins mūsų grupės užimamą rinkos dalį Lietuvoje. Ciurichas yra ne tik turistams patrauklus miestas, tačiau ir aviacijos centras, per kurį galima pasiekti kitas Europos, Šiaurės Amerikos ar Vidurinių Rytų šalis“, – teigia Patrikas Borgas Hedley, „Lufthansa Group“ pardavimų direktorius Suomijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos rinkoms.

„SWISS“ yra trečioji „Lufthansa Group“ įmonių grupės oro bendrovė, kuri vykdys skrydžius iš Vilniaus. Kaip teigia Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų vadovas Aurimas Stikliūnas, šios kompanijos atėjimas į Lietuvos oro erdvę yra nuoseklaus skrydžio skatinimo strategijos įgyvendinimo rezultatas.

 

„Esame aktyvaus aviacijos atsigavimo laikotarpyje, o ši nauja kryptis dar labiau išplės mūsų keleivių galimybės rinktis įvairias kryptis tiesioginiams, reguliariems skrydžiams. Tvirtai tikime, kad ši kryptis bus itin paklausi verslo keliautojams, o turizmo tikslais keliaujantys – taip pat atras naujas galimybes būtent Šveicarijoje“ – sako A. Stikliūnas.

„SWISS“ iki šiol nevykdė reguliarių tiesioginių skrydžių į ir iš Vilniaus. Skrydžius „SWISS“ kompanija vykdys lėktuvais Airbus A220-100/A220-300, taip pat Helvetic Airways Embraer E190-E2/E195-E2. Šiuose orlaiviuose taikomos naujausios variklių technologijos bei kiti aviacijos technologiniai pasiekimai, kurie atitinka aukščiausius aviacijos aplinkosaugos standartus. Technologiniai pasiekimai leidžia aviacinių degalų sąnaudas, lyginant su panašaus tipo lėktuvais, sumažinti net ketvirtadaliu, o lėktuvų keliamas triukšmas yra net perpus mažesnis.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
21 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button