Oro uostas

„airBaltic“ pastaruosius devynerius mėnesius skraidino 20 proc. daugiau keleivių iš Lietuvos

Pastaruosius devynis mėnesius su oro linijų bendrove „airBaltic“ skrido daugiau kaip 330 tūkst. keleivių į Lietuvą ir iš jos. Lyginant su praėjusiais metais, skrydžius su šia aviakompanija rinkosi 20 proc. daugiau keleivių, skrendančių iš Lietuvos į Europą, Skandinaviją, Rusiją, NVS ir Viduriniuosius Rytus.

„airBaltic“ per pastaruosius devynis mėnesius skraidino 3 168 893 keleivius. Tai 18 proc. daugiau, lyginant su praėjusių metų laikotarpiu. Rugsėjo mėnesį skrydžius su „airBaltic“, lyginant su praėjusiais metais, rinkosi 16 proc. daugiau keleivių, išvis – 398 846.

„Žvelgdami į priekį, ir toliau planuojame didinti tiesioginių skrydžių skaičių iš visų trijų Baltijos sostinių. Galiausiai siekiame, kad Vilnių, Rygą ir Taliną su beveik visomis pasaulio vietomis jungtų tik vienas persėdimas“, – sako „airBaltic“ direktorius Martinas Gaussas.

 

„airBaltic“ iš Vilniaus siūlo tiesioginius skrydžius į Amsterdamą, Berlyną, Miuncheną, Paryžių ir Taliną ir jungiamuosius skrydžius iš Rygos. Nuo kitos vasaros „airBaltic“ iš Rygos skraidins ir į Štutgartą.

Oro linijų kompanija „airBaltic“, skraidinanti 70-čia krypčių Europoje, Vidurio rytuose, NVS kryptimis, įsteigta 1995 metais. Pagrindinis bendrovės akcininkas yra Latvijos valstybė, turinti 80,05 proc. akcijų, o Larsas ThuesenA per savo visiškai priklausančią įmonę „Aircraft Leasing“ 1 SIA valdo apie 20 proc. akcijų.

„airBaltic“ laivyną sudaro 36 lėktuvai: 13 „Airbus“ 220-300s orlaivių, 11 – „Boeing“ 737s, 12 – „Bombardier Q400Next Gen“.

 

„airBaltic“ yra pelniusi tarptautinių apdovanojimų už naujoviškų paslaugų sukūrimą ir pasiekimus pertvarkant verslą. 2018-aisiais oro linijų kompanija pelnė CAPA regioninių oro linijų apdovanojimą. Tais pačiais metais „airBaltic“ pelnė ATW avialinijų apdovanojimą: įmonė buvo paskelbta „Metų rinkos lyderiu”. 2014-2017-aisiais įmonė punktualiausiai pasiekdavo numatytas vietas.

Eleonora Budzinauskienė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button