Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad nuo 2017 m. sausio 2 d. Jono Kazlausko stotelėje (abiem kryptimis) stos greitojo 1G Stotis–Kalvarijų g.–Santariškės maršruto autobusai. Greitieji autobusai šioje stotelėje stos kiekvieną dieną.

Kaip teigia įmonės specialistai, pokyčiai įgyvendinami atsižvelgus į aplinkiniuose rajonuose augantį gyventojų skaičių bei šalia įsikūrusių įmonių prašymus. Tikimasi, kad taip pagerės susisiekimas su sparčiai besiplečiančia šiaurine miesto dalimi. Be to, maršrute ir stotelėje nuo pat pirmos sustojimo dienos bus stebimi keleivių srautai, remiantis kuriais galėtų būti įgyvendinami ir tolimesni pokyčiai.

Kaip įprastai, Jono Kazlausko stotelėje taip pat stos 10 Fabijoniškės–Baltupiai–Markučiai, 26 Ozo–Kalvarijų–Jeruzalės g.–Bajorai, 34 Stotis–Olandų g.–Baltupiai–Jeruzalės g.–Visoriai, 35 Žalgirio–Kalvarijų g.–Naujieji Verkiai–Ožkiniai, 36 Žalgirio–Kalvarijų g.–Balsiai–Naujaneriai–Pagubė, 49 Ateities–Didlaukio–Žalgirio g.–Lazdynai–Bukčiai, 50 Antakalnis–Didlaukio–Baltupio g.–Bajorai, 66 Žalgirio–Kalvarijų–Žaliųjų Ežerų–Europos parkas–Skirgiškės, 69 Ateities–Didlaukio–Žalgirio g.–Lazdynai–Šiltnamių g. maršrutų autobusai ir naktinio 103N maršruto autobusai.

Maršrute į Kuprioniškes – papildomas autobusas

Nuo 2017 m. sausio 1 d. keisis ir 61 Stotis–Nemėžis–Kuprioniškės autobusų maršruto darbas – savaitgaliais ir švenčių dienomis maršrute kursuos papildomas autobusas. Pokyčiai įgyvendinami atsižvelgiant į keleivių prašymus.

Nauji viešojo transporto eismo tvarkaraščiai interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt bus paskelbti gruodžio 27 d., o viešojo transporto stotelėse informacija bus atnaujinama nuo gruodžio 29 d.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist