Ketvirtadienio naktį prasidėjusi lijundra ledo sluoksniu padengė gatves, šaligatvius ir kontaktinius troleibusų tinklus. Esant prastoms oro sąlygoms, su eismo sunkumais susiduria viešasis transportas. Visame Vilniaus mieste galimi viešojo transporto vėlavimai: dalis troleibusų kontaktinio tinklo dėl drėgmės ir šalčio apledijo, todėl tam tikrų maršrutų troleibusai negali įveikti savo trasų. Sunkiausia padėtis – Justiniškėse ir Pašilaičiuose.

Vilniaus kelininkai apie 3 val. ryto į gatves išsiuntė apie 50 druskų ir smėlio barstytuvų. Iki 7 val. pagrindinėse miesto gatvėse išberta apie 240 t druskų tirpalo, šalutinėse – apie 250 kubinių metrų smėlio-druskos mišinio.

„Šiuo metu pagrindinės sostinės gatvės nubarstytos, ledas ten jau gerokai aptirpęs. Vis dėlto vairuotojai turėtų būti ypač atsargūs šalutinėse gatvėse, ties viadukais ar įvažiavimais į kiemus – ten vis dar yra šlapio sniego ar net ledo, kuris apsunkina eismo sąlygas. Šiuo metu kai kurias miesto gatves barstome papildomai,“ – teigia Kęstutis Vaicekiūtis, Vilniaus miesto gatves prižiūrinčios UAB „Grinda“ direktorius.

Eismo sąlygas mieste galite tiesiogiai stebėti: http://www.sviesoforai.lt/map/cameraviewer.aspx. Tikimasi, kad pagerėjus oro sąlygoms ir pašalinus visus prasto oro padarinius, Vilniaus autobusai ir troleibusai jau greitai važiuos įprasta tvarka.

Sostinės viešojo transporto eismą tikruoju laiku galima stebėti http://stops.lt/vilnius/#vilnius/map.

Kelininkų darbą galima stebėti interaktyviame žemėlapyje: http://vilnius.lt/map/grinda.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, kad Vilniaus viešojo transporto bilietai būtų suskirstyti pagal zonas?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.