Transportas

„Lux Express“ atnaujina reguliarius reisus į Vilnių

Šįvakar po daugiau nei pusantro mėnesio pertraukos iš Talino autobusų stoties išvyks pirmasis „Lux Express“ autobusas į Lietuvos sostinę.

Rait Remmel, „Lux Express“ tarptautinio verslo vadovas, sako, kad reisų į Vilnių atnaujinimas yra svarbus žingsnis. „Nors mes vėl pradedame nuo vieno reiso į Vilnių per dieną, tačiau tai suteikia darbo mūsų vairuotojams ir motyvuoja visą organizaciją išgyventi šiuos sunkius laikus. Esame autobusų kompanija, suteikianti žmonėms laisvę keliauti, mūsų misija — jungti miestus ir vienyti žmones.“

Remmel pridūrė, kad Vilniaus įtraukimas į logistikos schemą pakeis ir kitų tarptautinių reisų laikus. „Nuo sausio 27 dienos iš Talino į Rygą išvyksime 10:00 ir 18:00. Iš Rygos į Taliną vyksime taip pat du kartus per dieną — 11:30 ir 16:00. Iš Rygos į Vilnių autobusas išvyks 22:50 ir į Vilnių atvyks 3:10. Atgal į Latvijos sostinę iš Vilniaus autobusas išvyks 6:45. Iš Talino į Vilnių autobusas išvyks 18:00 ir po trumpo sustojimo Latvijos sostinėje tęs savo kelionę į Vilnių.“

 

„Kad iki minimumo sumažintume galimybę virusui plisti, bendradarbiaudami su partneriais įdiegėme naują autobusų ventiliacijos valdymo programinę įrangą, kuri stipriai padidina gryno oro kiekį salone ir sumažina salone cirkuliuojančio iškvėpto oro kiekį. Visi autobusai yra aprūpinti rankų dezinfekavimo skysčiais, ir „Lux Express“ prašo visų keleivių dezinfekuoti rankas įsėdant į autobusą bei išlipant iš jo. Kiekvienam įlipančiam keleiviui pasiūlome nemokamą kaukę ir prašome kelionės metu užsidengti ja nosį ir burną.”

„Lux Express“ primena, kad keliaujantiems tarp Baltijos šalių taikomi keli griežtesni papildomi reikalavimai ir apribojimai. Išsamesnę nuolat atnaujinamą informaciją apie kelionių apribojimus gali suteikti Estijos, Latvijos ir Lietuvos užsienio reikalų ministerijos bei atitinkamų šalių ambasados.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
13 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button