Šiandien, kovo 30 d., „Lufthansa Group“ švenčia pirmojo savo skrydžio tarp Lietuvos ir Vokietijos 25-metį. Jubiliejaus proga nuo kovo 27 d. keleiviams siūlomas papildomas tiesioginis skrydis kryptimi Vilnius–Frankfurtas.

„Jau 25 metus iš Vilniaus skrydžius vykdanti „Lufthansa“ per šį laikotarpį tapo itin mėgiama oro bendrove. Bendrovės maršrutas į Frankfurto oro uostą jau daugelį metų gali pasigirti didžiuliu populiarumu, nes sudaro galimybę pasiekti daugiau nei 170 krypčių. Džiaugiamės ir vertiname savo bendradarbiavimą su „Lufthansa“, itin smagu, kad jubiliejų pažymime puikia naujiena – aviakompanija į Vilnių skraidys tris kartus per dieną,“ – sako Lietuvos oro uostų Komercijos direktorė Jūratė Baltrušaitytė.

Nuo šiol iš Vilniaus keleiviams kiekvieną savaitę iš viso siūloma 19 skrydžių į didžiausią „Lufthansa“ jungiamąjį centrą – Frankfurtą. Kovo pabaigoje atsiradusiu papildomu tiesioginiu skrydžiu į penktąjį pagal dydį Vokietijos miestą keleiviai skraidinami penkis kartus per savaitę nuo pirmadienio iki penktadienio. Iš Frankfurto į Vilnių išvykstančio skrydžio LH 896 pradžia – 14.50 val., Lietuvos sostinėje lėktuvas nusileidžia 17.50 val. Atgal iš Vilniaus lėktuvas pakyla 18.35 val., o Frankfurte nusileidžia 19.45 val.

„Didžiuojuosi galėdamas paskelbti šį papildomą tiesioginį skrydį į Frankfurtą. „Lufthansa“ buvo viena iš pirmųjų užsienio aviakompanijų, Lietuvą sujungusių su Vokietija. Per šį ilgą bendradarbiavimo su Vilniaus oro uostu laikotarpį, „Lufthansa“ smarkiai sustiprino savo pozicijas Lietuvos rinkoje, todėl keleiviams gali pasiūlyti papildomą skrydžių dažnį tarp Vilniaus ir Frankfurto“,  – teigia Gabriel Leupold, „Lufthansa Group“ pardavimų  Skandinavijos ir Baltijos šalims skyriaus vyresnysis direktorius.

Persėsdami Frankfurto oro uoste, iš Lietuvos atvykstantys keleiviai turės galimybę pasirinkti apytiksliai 170 krypčių į 70 pasaulio šalių. Nuo 2017 m. liepos 14 d. iki rugpjūčio 17 d., Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijos metu, „Lufthansa“ taip pat siūlys tiesioginius skrydžius kryptimi Kaunas–Frankfurtas.

1992 m. kovo 30 d. „Lufthansa“ pradėjo pirmuosius reguliarius skrydžius iš Frankfurto į Vilnių su „Boeing 737“ tris kartus per savaitę. Netrukus „Lufthansa“ išplėtė skrydžių žemėlapį Rytų Europoje ir pasiūlė maršrutus į Taliną bei Minską. Skraidindama keleivius į Vilnių, Taliną bei Rygą, į kurią Vokietijos oro milžinė tuo metu skrydžius vykdė jau visus metus, „Lufthansa“ tapo vienintele to meto Vakarų oro linijų bendrove, siūlančia skrydžius į visas tris Baltijos šalis.

Frankfurtas – daugiausia tarptautinių ryšių turintis Vokietijos miestas, pasižymintis turtinga kultūra ir istorija. Frankfurto Rhein-Main zona, turinti apie 5,6 mln. gyventojų, yra vienas pirmaujančių ekonomikos centrų visoje Europoje ir viena populiariausių kelionių krypčių. Turistams miestas siūlo platų lankytinų vietų pasirinkimą, įskaitant pasaulinio lygio baletą, operą, teatrus ar dailės parodas. Nepaisant to, kad Frankfurtas yra tik penktas pagal dydį miestas Vokietijoje, jis laikomas šalies ekonomikos centru.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kuris vilnietis nusipelno 2022-ųjų metų geriausiojo titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.