Transportas

Lietuvos oro uostai: iš vežėjų tikimės sklandaus susisiekimo tarp Vilniaus ir Kauno oro uosto

Liepos 14 dieną prasidėsianti Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcija Lietuvos aviacijos centru iki rugpjūčio 18 dienos pavers Kauną. Tačiau tam, kad kelionė iki Kauno oro uosto neapkarstų, itin svarbu užtikrinti patogų, reguliarų ir dažną tarpmiestinį susisiekimą. Lietuvos oro uostai šiandien vežimo kompanijoms išplatintame laiške pakvietė aktyviai užsiimti keleivių vežimu į ir iš Kauno oro uosto.

„Svarbu, kad tiek pirmą sykį mūsų šalyje viešintys užsienio svečiai, tiek atostogų ar verslo reikalais keliausiantys Lietuvos gyventojai galėtų paprastai ir patogiai pasiekti Kauno oro uostą tuo metu, kai Vilniaus oro uostas bus uždarytas tako rekonstrukcijai. Esminė tokio uždavinio sąlyga – sklandus susisiekimas tarp Kauno oro uosto ir Vilniaus, todėl kviečiame visus Lietuvos vežėjus siūlyti savo planus, kaip tai būtų įmanoma geriausiai įgyvendinti“, – teigia Lietuvos oro uostų tinklo vadovas Donatas Voveris.

D. Voveris pažymėjo, kad nors patys Lietuvos oro uostai ir nėra atsakingi už klientų vežimą į ir iš oro uosto, tačiau, siekdami geriausių keleivių įspūdžių, jaučia atsakomybę už jų komfortą. Todėl tikimasi, kad vežėjai imsis iniciatyvos ir nuo liepos 14 d. iki rugpjūčio 18 d. savo veiklą organizuos taip, kad galėtų užtikrinti kokybišką keleivių vežimą.

 

Savo ruožtu, Lietuvos oro uostai žada visokeriopą pagalbą vežėjams teikiant informaciją apie skrydžių tvarkaraščius bei informuojant keleivius apie susisiekimo tarp Vilniaus ir Kauno oro uosto galimybes.

„Visus transporto tarp Vilniaus ir Kauno oro uosto tvarkaraščius bus galima pamatyti Vilniaus ir Kauno oro uostų interneto svetainėse, juos aktyviai komunikuosime socialiniuose tinkluose. Vežėjai gali būti ramūs – keleiviai apie jų siūlomus maršrutus tikrai sužinos. Taigi, dar sykį juos kviečiu būti aktyviais ir pasidalyti savo planais su mumis“, – tikino Lietuvos oro uostų tinklo vadovas, priminęs, kad su didžiausiomis šalies vežėjų įmonėmis šis klausimas jau yra aptartas gyvai.

Vis dėlto, anot D. Voverio, susitikti su visų bendrovių atstovais yra sudėtinga, todėl ir buvo nuspręsta kreiptis viešai ir visiems vežėjams sudaryti vienodas sąlygas informuojant apie planuojamus susisiekimo tarp Vilniaus ir Kauno oro uosto pokyčius.

 

35 dienas – nuo liepos 14 d. 00:00 val. iki rugpjūčio 17 d. 23:59 val. truksiančios Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijos metu bus keičiama senoji tako danga, sutvirtinamas ir apšiltinamas jo pagrindas, įrengiamos naujos drenažo ir lietaus surinkimo sistemos bei rekonstruojama žiburių ir jų valdymo sistema. Rekonstrukcijos darbus atliks Latvijos bendrovės „A.C.B“ vadovaujamas įmonių konsorciumas.

Kol Vilniaus oro uostas aviacinės veiklos nevykdys, 14 iš 16 Lietuvos sostinėje veikiančių aviakompanijų savo skrydžius perkels į Kauno oro uostą.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button