Transportas

Lietuvos oro uostai imasi įgyvendinti keleivių pasiūlytas idėjas

Išsiaiškinę keleivių poreikius ir lūkesčius, Lietuvos oro uostai imasi juos įgyvendinti. Keleivių idėjos, kurios padėtų tobulinti šalies aviacinę veiklą, rinktos kaip dovanos praėjusių Kalėdų proga. Specialiai šventiniams sveikinimams sukurtoje interneto svetainėje iš viso sulaukta 47 idėjų, iš kurių beveik pusę po kruopštaus jų įvertinimo nuspręsta įgyvendinti.

„Džiaugiamės, kad tiek keleiviai, tiek partneriai sutiko išsakyti savo poreikius, pasidalinti nuomone bei tokiu būdu prisidėti prie Lietuvos oro uostų veiklos gerinimo. Tai mums buvo itin reikšminga dovana. Visas idėjas surinkome, peržiūrėjome, įvertinome jų aktualumą bei realias įgyvendinimo galimybes. Iš pateiktų idėjų atrinkome beveik pusę – šiuo metu dirbame ties 18 pasiūlymų oro uostų veiklai gerinti, keletą atidėjome dar kartą apsvarstyti, atsirado ir tokių, kurių įgyvendinimą nusprendėme atidėti 2018 metams,“ – sako Lietuvos oro uostų Organizacinio vystymo departamento direktorius Tomas Rytel.

 

Daugiausia keleiviai teikė pasiūlymus, kaip pagerinti susisiekimą šalies oro uostuose ir efektyvinti patikros procesus, kokias papildomas zonas įrengti skrydžio laukiantiems keleiviams bei kokias smagias ir įdomias pramogas pasiūlyti mažiesiems keliautojams.

Visgi Tomas Rytel pastebi, kad daugiausia sulaukta idėjų, susijusių su ekologija, švara bei kasdieniais patogumais, ir teigia, kad ties dalimi jų jau pradėta dirbti – pavyzdžiui, Vilniaus oro uoste jau remontuojami viešieji tualetai. Nenutolti nuo ekologijos planuojama ir toliau – šiemet bus įsigyta atliekų rūšiavimo dėžių, kurios atsidurs sostinės oro uosto erdvėse.

Trokštantieji naujų pramogų jau greitai Vilniaus oro uoste galės apsilankyti naujame restorane bei knygyne. Naujos prekybos ir maisto zonos taip pat kuriasi ir Kauno oro uoste.

 

Lietuvos oro uostai kviečia keleivius ir toliau išsakyti savo idėjas – tai padaryti galima Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uosto „Facebook“ puslapiuose.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button