Savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ praneša, kad gruodžio 6 d., antradienį, laikinai (nuo 10 iki 15 val.) bus išjungtos sostinės gatvėse esančios vairuotojų informavimo švieslentės.

Jos bus išjungtos dėl suplanuotų programinės įrangos atnaujinimo darbų.

Įmonės specialistai atkreipia dėmesį, kad informacinių švieslenčių programinės įrangos atnaujinimo darbai bus atliekami ne piko metu, esant mažesniam transporto srautui. Vykstant atnaujinimo darbams, laikinai nebus skelbiami informaciniai pranešimai. Aktualią informaciją apie eismo sąlygas, kelio darbus galima sužinoti apsilankius internetiniame puslapyje www.sviesoforai.lt.

Šiuo metu Vilniaus mieste yra įrengta 13 vairuotojų informavimo švieslenčių, kuriomis vairuotojai tikruoju laiku informuojami apie esamas eismo sąlygas, vykdomus kelio darbus, eismo ribojimus. Švieslentės yra įrengtos pagrindinėse gatvėse važiuojant link miesto centro ir iš miesto centro, ir jos yra dviejų tipų. Švieslenčių simbolių ryškumas parenkamas automatiškai pagal paros laiką.

Nuo šių metų balandžio visose sostinėje esančiose vairuotojų informavimo švieslentėse taip pat pradėta skelbti informacija ir apie kelionės trukmę. Nuo šiol pagrindinėmis sostinės gatvėmis važiuojantys vairuotojai gali sužinoti, kiek apytikriai laiko užtruks jų kelionė iki artimiausios pagrindinės sankryžos ar kito objekto esant dabartiniam eismo srautui.

Informacija apie eismo ribojimus, draudžiamą eismą, kelio darbus, keliuose vykdomas akcijas pateikiama interneto tinklalapyje www.sviesoforai.lt, „Susisiekimo paslaugų“ paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ ir teikiama telefonu (8 5) 260 9377.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kuris vilnietis nusipelno 2022-ųjų metų geriausiojo titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.