Įsivaizduokite – mėginate įsigyti lėktuvo bilietą, tačiau tikslios skrydžio kainos nežinote iki pat jo pabaigos. Arba bandote internetu užsisakyti viešbučio numerį, tuo tarpu sistema atšauna, kad reali jo kaina gali būti 1,3 karto didesnė nei įprastai. Taip, skamba kiek keistokai, tačiau būtent taip iki šiol buvo su daugybe „Uber“ kelionių.

Iš anksto žinoti, kiek tiksliai kainuos planuojama kelionė, tikisi kiekvienas pakeleivis. Todėl „Uber“ sukūrė programėlės funkciją, kuri keliaujantiems užsisakant kelionę iš anksto parodys važiavimo kainą, kurią reikės mokėti. Šimtai tūkstančių pakeleivių visame pasaulyje jau spėjo susipažinti su išankstinio kainos nustatymo funkcija. Dabar „Uber“ pakeleiviai tokią pačią galimybę turės ir Lietuvoje.

„Itin atidžiai klausėmės mūsų pakeleivių atsiliepimų. Labiausiai jiems rūpintys dalykai – patogumas ir skaidrumas. Naujosios išankstinio kainos nustatymo funkcijos dėka pakeleivis nebeturės pats atlikti matematinių veiksmų – prieš užsisakant važiavimą nurodysime kelionės kainą”, – sakė Enn Metsar, „Uber“ generalinis vadovas Baltijos šalyse.

Kaina iš anksto nustatoma įvertinus numatomą kelionės trukmę, atstumą ir eismo sąlygas, taip pat, kiek daug pakeleivių ir netoliese esančių partnerių-vairuotojų tuo metu naudojasi „Uber“. Kainai pakilus dėl padidėjusios paklausos, vietoje dinaminės kainodaros žaibo ikonėlės ir daugiklių, pakeleiviai prieš užsisakydami kelionę matys apskaičiuotą jos kainą. Jokios matematikos ir jokių staigmenų: keleiviai nuo šiol gali atsipalaiduoti ir mėgautis kelione.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar tikitės, jog naujasis meras pakeis sostinę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.