Jau šiandien savo keliones Vilniaus gatvėmis pradeda tradicinis kalėdinis traukinukas. Mažuosius sostinės gyventojus ir svečius džiugins dar šventiškesnis traukinukas, kurį miestui dovanoja DELFI kartu su partneriais – prekybos tinklu „Maxima“ ir Vilniaus miesto savivaldybe. Šių metų šventėms paruoštas traukinukas ne tik riedės atnaujintu, dar gražesniu maršrutu, bet ir nauja įlaipinimo vieta šventinėje kalėdinio traukinuko stotelėje, kuri įkurta šalia Katedros ir pagrindinės miesto eglės.

„Kalėdinis traukinukas labiausiai džiugina sostinės ir atvykusiųjų šeimas su vaikais. Savivaldybė į traukinuko maršrutą įtraukė ir Bernardinų sodą, tad traukinuko keleiviai galės pamatyti naujas kalėdinio Vilniaus maršrute esančias vietas. Nuoširdžiai kviečiu vilniečius ir svečius pasinaudoti proga, kuri yra tik kartą metuose, ir pasivažinėti išpuoštu traukinuku, pamatyti nekasdienišką Vilnių, aplankyti gražiausius šventinius objektus“, sakė Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Vilniaus miesto savivaldybė ir šiemet entuziastingai pritarė DELFI iniciatyvai kartu su partneriu „Maxima“ padovanoti vilniečių pamėgtą kalėdinę pramogą.

Traukinuko  atidarymo ceremonijoje dalyvavę DELFI direktorius Vytautas Benokraitis, Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius ir „Maxima“ Rinkodaros vadovė Kristina Mažeikytė perkirpę šventinę juostą pasveikino pirmuosius traukinuko keleivius ir išlydėjo traukinuką į pirmąją kelionę šventiniu Vilniumi.

„Praėjusiais metais DELFI iniciatyva padėjome išsaugoti gražią tradiciją ir sostinės gyventojams ir svečiams padovanojome kalėdinį traukinuką. Šiemet jau antrą kartą kartu su partneriais praturtinsime Kalėdas šiuo smagiuoju traukinuku. Prisijungus partneriui prekybos tinklui „Maxima“ suorganizavome modernesnį ir dar patogesnį bei linksmesnį Kalėdų traukinuką, o Vilniaus miesto savivaldybė pasirūpino išskirtiniu traukinuko maršrutu.  Tikimės, kad Vilniuje ir šiemet važinėsiantis traukinukas džiugins gausų būrį tėvelių ir jų vaikų!“ – įsitikinęs DELFI direktorius Vytautas Benokraitis.

Kasmet ne tik kartu su mūsų pirkėjais laukiame didžiųjų metų švenčių, bet ir stengiamės, kad jų laukimas jiems būtų dar malonesnis, o pasiruošimas lengvesnis ir patogesnis. Mūsų parduotuvės Vilniuje veikia jau beveik 25 metus, todėl siekiame prisidėti prie bendros šventinės atmosferos mieste kūrimo ir labai vertiname galimybes prisijungti prie tokių gražių iniciatyvų. Prieš kelerius metus jau ėmėmės iniciatyvos, kad artėjant Kalėdoms Vilniaus Bernardinų sode vėl imtų suktis šeimų pamėgta karuselė, o lankytojai joje galėtų suptis nemokamai. Šiemet nusprendėme  prisidėti prie dar vieno Vilniaus miestui ir jo gyventojams reikšmingo objekto – tradicinio Kalėdų traukinuko, kuriuo tikime mielai naudosis ne tik mažiausi vilniečiai, bet ir jų šeimos, taip pat miesto svečiai“, – sakė bendrovės „Maxima LT“ rinkodaros vadovė Kristina Mažeikytė.

Nuo lapkričio dienos 25 val. kalėdinis traukinukas pradės savo šventinę kelionę nuo šalia Katedros aikštės esančios specialiai įrengtos Kalėdų traukinuko stotelės, kurią vilniečiams ir miesto svečiams dovanoja kompanija  JCDecaux. Vienu svarbiausių kalėdinių atributu tapęs traukinukas vienu metu talpins 34 asmenis (būtent tiek sėdimų vietų jame yra). Kelionės traukinuku po pagrindines Vilniaus kalėdines grožybes kaina – 2 eurai, o vaikai iki 7 metų, neužimantys atskiros sėdimos vietos ir įsitaisę tėveliams ant kelių, traukinuku galės keliauti nemokamai. Dar viena naujovė kalėdinio traukinuko keleiviams – sukurti specialūs važiavimo suvenyrai – šventiniai traukinuko atvirukai.

Kalėdinis traukinukas aplankys visas šventiškiausias sostinės vietas – Eglutę ir Kalėdinių gardumynų miestelį Katedros aikštėje, Bernardinų sodą ir kt. vietas. Traukinukas bus šildomas, todėl tėvams neverta rūpintis, kad vaikai sušals. Be to, traukinuke skambės kalėdinė muzika, kuri privers mažylius pasijusti tarsi pasakoje.

Traukinukas veža: darbo dienomis nuo 13 iki 22 val., savaitgaliais nuo 10 iki 22 val.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Kokio atlyginimo (į rankas) pakaktų, kad būtų įmanoma gyventi sostinėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist