Transportas

Į kelius išrieda nauji Policijos greitojo reagavimo automobiliai

Lietuvos Policija atnaujino savo greitojo reagavimo automobilių parką: į kelius išriedės 39 kompaktiški, tačiau išmaniai „Tukada Tech“ kolektyvo suprojektuoti „Volkswagen Caddy“ su visų varančiųjų ratų pavara. Automobiliuose numatytos 3 vietos pareigūnams su visa ekipuote bei 2-iems sulaikytiesiems.

Į Lietuvos gatves išriedės 39 nauji „Volkswagen Caddy“ automobiliai, kurie policijai tarnaus kaip greitojo reagavimo transporto priemonės. Kompaktiški automobiliai pasižymi talpumu ir pravažumu. „4Motion“ visų varančiųjų ratų pavara leis reaguoti į iškvietimus ne tik mieste, bet ir sunkiau pravažiuojamose vietovėse. Paaukštinta ir sustiprinta automobilio važiuoklė bei „Tukada Tech“ suprojektuotos ir pagamintos dugno apsaugos visas būtino reagavimo įvykių vietas leis pasiekti greičiau.

Naujieji policijos automobiliai suprojektuoti taip, kad patogiai galėtų gabenti 3 policijos pareigūnus ir iki 2 sulaikytųjų. Pastariesiems transportuoti suprojektuota nauja, saugi ir erdvi kabina, kurioje originaliai vieta yra numatyta vienam asmeniui, tačiau esant poreikiui galima panaudoti išlankstomą kėdutę ir antrąjam.

 

Automobilyje numatytos 3 patogios vietos pareigūnams, bei visai jų įrangai: pažeidėjų automobilių priverstiniam stabdymui naudojamam „ežiui“, neperšaunamoms liemenėms, ginklams, įrangos lagaminams ir kitai darbo įrangai.

„Mūsų inžinieriams teko pasukti galvą, kaip šiame kompaktiškame automobilyje surasti vietos 3-ims pareigūnams ir 2-iems sulaikytiesiems, kuriems reikia atskiros izoliuotos kabinos, ir erdvės visai policijos įrangai.

Mes gale palikome tiek vieną patogią sėdynę pareigūnui ir šalia jos sumontavome specialią talpyklą policijos reikmenims. Juos patogu operatyviai pasiekti per šonines duris. Už vairuotojo sėdynės atsirado vietos būtiniesiems automobilio komponentams: atsarginiam ratui, keltuvui, vaistinėlei ir kitiems“, – pasakojo automobilius policijos darbui paruošusios „Tukada Tech“ atstovas Mantas Pečiukaitis.

 

„Volkswagen Caddy“ modelyje sumontuotos ir pažangios technologijos: vaizdo ir garso įrašymo įranga, stebinti ne tik priekį, galą, bet ir vidų; maršrutizatorius interneto prieigai; elektrinis šildytuvas; ventiliatorius oro ištraukimui stoge bei daugiau švyturėlių nei įprastai, kad automobiliai būtų matomi eismo dalyvių. Visą elektros įrangą maitina papildomas akumuliatorius, turintis išorinio įkrovimo galimybę.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
15 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Vytautas
Vytautas
1 metus

Sulaikyti važinės neprisisegę? Kaip čia taip?

Česlovas
Česlovas
1 metus

Vilnius -14 

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button