Vilniaus miesto savivaldybė praneša, kad savaitgalį dėl statinių rekonstrukcijos darbų bus laikinai aptverta važiuojamoji dalis ir draudžiamas transporto priemonių eismas. 

• Vasario 25-26 d. dėl Giedraičių g. 60B pastato statybos ir statybinių medžiagų kėlimo darbų bus laikinai aptverta Giedraičių g. važiuojamoji gatvės dalis ties pastatu ir laikinai draudžiamas transporto eismas. Darbų zoną bus galima apvažiuoti Utenos, Linkmenų ir Žalgirio gatvėmis (išsamesnė informacija – UAB „Strėlė logistics“ atsakingas vadovas J. Slavinskas, mob. tel. 861535774).

•  Vasario 26 d. dėl Gedimino pr. 47 pastato rekonstrukcijos ir statybinių medžiagų kėlimo darbų bus laikinai aptverta Gedimino pr. važiuojamoji gatvės dalis ties minėtu pastatu ir laikinai draudžiamas transporto eismas. Darbų zoną bus galima apvažiuoti gretimomis gatvėmis (išsamesnė informacija – UAB „Veikmės statyba“ atsakingas statybos vadovas V. Bulo, mob. tel. 868719011).

Eismo dalyviai prašomi būti atidūs, laikytis kelių eismo taisyklių ir eismo reguliuotojų nurodymų, važiavimo trukmę planuotis su laiko atsarga.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, kad Vilniaus viešojo transporto bilietai būtų suskirstyti pagal zonas?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.