Šiandien sostinės Pilaitės seniūnijoje savivaldybė atidarė naują Vytauto Pociūno gatvę, kuri sujungs Pilaitės prospektą su Sidaronių ir Mozūriškių gatvėmis. Nuo Pilaitės prospekto iki Sidaronių gatvės buvo nutiesta nauja 4 eismo juostų,  pusės kilometro ilgio gatvė, kuri nuo šiol  pagerins susisiekimą Buivydiškių gyventojams.

V. Pociūno gatvė buvo būtina, kadangi pastačius Vakarinį aplinkkelį Sidaronių ir Mozūriškių gatvių gyventojams buvo panaikintas patekimas į miestą.

Vytauto Pociūno gatvė
Vytauto Pociūno gatvė

„Tai tikrai buvo labai reikalinga jungtis su miestu, ypač šioje gana judrioje Vilniaus dalyje. Pociūno gatvė neabejotinai pagerins susisiekimą centro kryptimi ne tik Buivydiškių gyventojams, bet ir Pilaitės mikrorajone gyvenantiems, o 4 eismo juostos vairuotojams padės sutaupyti laiko kelyje ir užtikrins sklandesnę kelionę vykstant į darbą ar vežant vaikus į ugdymo įstaigas“, – sakė V. Pociūno gatvės atidaryme dalyvavęs mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius.

Efektyvesniam sklandesniam transporto srautų judėjimui Pilaitės prospekte abiem kryptimis įrengta po papildomą eismo juostą kairiajam ir dešiniajam posūkiui atlikti.

Naujoje V. Pociūno gatvėje įrengtas energiją taupantis modernus LED apšvietimas, kuris gali būti valdomas per atstumą. Gatvės įrengimo metu taip pat rekonstruota 300 m Pilaitės prospekto atkarpa bei sutvarkyta dalis Mozūriškių ir Sidorinių gatvių.

Gatvės įrengimo darbai užtruko 9 mėnesius, projektui skirtos lėšos – 1 mln. 573 tūkst. Eur.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar karinių pratybų metu Vilniuje turi būti skelbiama komendanto valanda?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist