Spalio 12-13 d. Vilniuje vyks neeilinis renginys. Vienoje erdvėje – **Designer Space** (Vokiečių g. 5) savo darbus pristatys daugiau kaip 10 žymių Lietuvos mados kūrėjų: Lilija Larionova, Egidijus Rainys, Renata Mikailionytė, Diana Paukštytė, Ramunė Strazdaitė, Laura Dailidėnienė, Kristina Kruopienytė, Jolanta Rimkutė, Ieva Ševiakovaitė, Agnė Biskytė, Sonata Bylaitė ir Aistis Mickevičius.

Dvi dienas truksiantis POP-UP išsiskirs tuo, jog čia bus pristatomi tik vardiniai darbai, o geriausiai tinkantį rūbą, aksesuarą, kvepalų aromatą apsilankiusiems padės išsirinkti patys jų kūrėjai.

„Mintis dizaineriams bendrai pristatyti savo darbus yra tikrai svarbi,” – sako dizainerė Lilija Larionova. – „Buvimas kartu išryškina mūsų kūrybinį savitumą, o ieškantys kokybiškai naujo mados dizaino, turi puikią progą rasti gerą jo dozę vienoje vietoje.”

Renginio durys bus atviros visiems spalio 12 d. 12-22 val. ir spalio 13 d. 10 – 22 val. Apsilankiusieji **Designer Space** galės atrasti naujausius gerai žinomų mados kūrėjų darbus, „sample sale”, o kartu gauti individualius stiliaus patarimus. Prie mados kūrėjų jungsis menininkai – renginys taps kūrybine erdve, kurioje skambės gyva muzika, vyks gurmaniškos skonio degustacijos, mokomieji užsiėmimai.

„Dizainerių kūryba ypatinga savo asmeniškumu, minties laisvumu ir unikalia estetika, todėl, pristatant jų darbus, norisi tai atkartoti ir aplinkoje,” – sako **Designer Space**organizatorė Rūta Kaupinytė.

Spalio 13 d. 18 val. **Designer Space** svečių lauks solo performansas „Perkusininko kostiumas” – čia apie dizainerių kūrybą muzikos garsais pasakos perkusijos meistras, džiazo ir meninių jungčių virtuozas Arkadijus Gotesmanas,  pasitelkdamas… senovines siuvimo mašinas.

Kvapų meistras, parfumeris Aistis Mickevičius surengs „Kvepiančių Prezidentų” projekto ekspoziciją, kurioje bus galima rasti istorinių asmenybių įkvėptus autorinius kvepalus „Smetona”, „Stulginskis”, „Grinius”.

**Designer Space** svečiai taip pat turės galimybę pasimokyti makiažo technikų ir išbandyti makiažo naujoves, padedat profesionalams.

Abu renginio dienas vyks kavos degustacijos ir mokymai apie kavą. Kavos skrudintojai „Strange Love” norintiems padės geriau suprasti kavamedį ir jo uogas, sužinoti kavos apdirbimo bei skrudinimo būdus, ir kokio kavos skonio iš jų galima tikėtis.

Maisto estetikos ir skonio dizaineriai „Sugamour” **Designer Space** svečius kvies ypatingiems savo patiekalų skonių potyriams. Bus galima paragauti ir skirtingų rūšių aukščiausios kokybės mineralinio vandens „Birutė” ir „Akvilė” skonių.

**Designer Space**  siekis – skleisti žmogaus estetikos kultūrą, sudaryti galimybes pajusti dizainerių kuriamų darbų ypatingumą ir iš jų rasti tai, kas geriausia tinka sau.

Gyvai sutikdami dizainerius žmonės kitaip pamato ir jų kūrybą – ji tampa jiems artimesnė. Egzistuoja kažkoks nematomas slenkstis, kuri žmogui kartais reikia peržengti, tam, kad ateitų į dizainerio studija. O jį peržengus, atrandamas naujas, kokybiškesnis, įdomesnis laikas sau, savo saviraiškai.

„Ryšys su žmonėmis, kurie renkasi mūsų darbus, mus taip pat įkvepia,” – įsitikinusi dizainerė Ramunė Strazdaitė. – „Bendraudami asmeniškai mes kartais randame visai netikėtą, naują sprendimą, būtent tai, kas yra svarbiausia konkrečiam žmogui.”

Daugiau apie renginį: https://www.facebook.com/events/248839152640208/

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist