Šią savaitę atidaryta Latvijos mados ir dizaino pop-up, kuri vyks iki gegužės  7 d. lietuviško dizaino namuose LOCALS.LT. Pop-up kaip niekad gausi – čia savo kūrybą pristato 20 pačių stipriausių Latvijos dizaino vardų, tarp kurių Baiba Ladiga, Keta Gutmane, Amoralle, Yayoi, Dace Bahmann, Talented, One Wolf ir kiti.

Kaimyninės šalies dizainas sudomino ir žinomus vilniečius, Latvijos dizainerių pop-up atidaryme apsilankė Žilvinas Grigaitis, Jolanta Talaikytė, Giedrius Paulauskas, Kristina Kruopenytė, Eduardas Fedotovas, Rūta Mackevičiūtė, Thomas Bara, Kristina Lisauskė, Edita Vygelytė, Giedrė Apanavičienė.

Latvijos mados ir dizaino pop-up

Latvijos mados ir dizaino pop-up parduotuvė įsikūrė LOCALS.LT – lietuviško dizaino namuose, po savo stogu vienijančiuose geriausius Lietuvos dizainerius ir lietuviškus prekinius ženklus.

Pop-up organizatoriai – Latvijos investicijų ir plėtros agentūra bei Locals.lt – džiaugiasi sėkmingu projekto startu ir vilniečiams suteikta neeiline galimybe iš arčiau susipažinti su kaimyninės šalies konceptualiais dizaineriais ir prekių ženklais bei įsigyti jų gaminių.

Latvijos mados ir dizaino pop-up

Jau ne pirmą kartą Lietuvoje viešinti Keta Gutmanė pasidžiaugė, kad nors Latvijos dizainerių bendruomenei trūksta aktyvumo bendraujant ir bendradarbiaujant Latvijoje, tokie renginiai – puiki proga susipažinti tiek su Latvijos kolegų, tiek ir kaimyninių šalių dizainerių kūryba.

Naujausias rūbų kolekcijas, papuošalus, rankines pristatantys dizaineriai specialiai šiam atidarymo vakarui atvyko į Vilnių, tad atidarymo svečiai turėjo neeilinę galimybę pabendrauti ir padiskutuoti su Latvijos dizaineriais, tiek puikiai žinomais, tiek ir naujai atrastais.

Latvijos mados ir dizaino pop-up

Viena ryškiausių Latvijos mados ir dizaino pop-up dalyvių Baiba Ladiga, kūrusi mados iliustracijas tokiems mados grandams kaip Vogue (Kinija), Šanchajaus mados savaitė, Takashimaya universalinė parduotuvė (Kinija), „Pastaiga”, „Euroskor” ir kt., balandžio 26 d. LOCALS.LT skaitys paskaitą „Mados Iliustratoriai, stiliai ir galimybės” ir ves kūrybines dirbtuves „Mados iliustracija – portretas, naudojant skirtingas priemones”.

Latvijos mados ir dizaino pop-up balandžio 20 – gegužės 5 d.  Vilniuje, Locals.lt lietuviško dizaino namuose, Gedimino pr. 9, 3  aukštas.

Latvijos mados ir dizaino pop-up – vienas „Atrask Latviją“ renginių, vykstančių balandžio 20 – gegužės 7 dienomis Vilniuje. Organizatoriai kviečia aktyviai dalyvauti renginiuose ir pažinti kaimyninę Latviją.

Jeļena Markūne, Latvijos investicijų ir plėtros agentūros atstovybės Lietuvoje vadovė, pristatė iki gegužės 5 dienos vyksiančių „Atrask Latviją“ dienų renginius: „Šiemet renginiuose pristatysime Latviją per maistą, kultūrą, dizainą, muziką, verslą. Jau šiandien vyko kasmetinė „Nameja Balva“ apdovanojimų ceremonija, kurioje apdovanojimai įteikti geriausius rezultatus parodžiusioms Latvijos ir Lietuvos įmonėms. Taip pat šįvakar vyksta vakarienė „Latvijos pojūčiai“, joje pristatoma Europos gastronomijos sostinė, kuria šiemet tapo Rygos – Gaujos regionas. Kviečiu ir į visus kitus Latvijos dienų renginius, kurie vyks iki pat gegužės 7 dienos”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naująją Šnipiškių aikštę?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist