MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Bordo salonas
Stilius

Renkamės stilistą: kam sostinėje verta patikėti savo plaukus?

Dažniausiai mes turime savo mylimą plaukų stilistą, bet kas nutinka, jei jis negali mūsų priimti, ar mums tiesiog norisi paeksperimentuoti? Dažnai šį norą lydi ilgos tinkamo salono paieškos.

Didžiausia grožio paslaugų užsakymų platforma Vilniuje „Treatwell” nusprendė palengvinti šią paiešką ir pernai paskelbė geriausių savo grožio salonų – partnerių sąrašą. „Top Rated” ženkleliu pasipuošė aukščiausiai klientų vertinami patikimiausi grožio salonai Vilniaus mieste.

Didžiausia dalimi prie salonų laimėjimo prisidėjo klientai. Svarbiausias kriterijus buvo bendras salono klientų vertinimas. Klientai po kiekvieno apsilankymo turi galimybę palikti atsiliepimą apie praėjusį vizitą, kuris yra viešai matomas, kad ir kiti klientai galėtų pamatyti objektyvius kiekvieno salono vertinimus. Taip pat visi išrinkti salonai yra patikimi, nes jie labai retai atšaukia vizitus, ar atlieka jų laiko pakeitimus, tad klientai gali būti ramūs dėl savo suplanuoto apsilankymo laiko.

Jūsų asmeninė kirpėja

Pristatome penkis salonus iš geriausiųjų „Top Rated” sąrašo, į kuriuos verta atkreipti dėmesį ieškant, kur apsikirpti ir nusidažyti plaukus, ar juos palepinti puoselėjančia procedūra:

  • Jūsų asmeninė kirpėja. Judrioje Naujamiesčio dalyje įsikūręs salonas save vadinantis grožio klubu išskirtinai dirba su Schwarzkopf Professional kosmetika. Jei mėgstate subtilius dažymus ir kirpimus, ši vieta skirta jums. Maža paslaptis – šis salonas patiks „balayage“ dažymo gerbėjoms. (Adresas: Savanorių pr. 6a).
  • Gadrani. Manote, kad Naujojoje Vilnioje nėra aukšto lygio salonų? Jūs klystate, nes šis labai jaukus ir naujas salonas tapo vietine įžymybe. Jame kaip niekur kitur yra didelis galvos ir plaukų spa procedūrų pasirinkimas, dėl kurių verta atvykti ir iš atokesnių sostinės mikrorajonų. (Adresas: Karklėnų g. 25-105).
Gadrani
  • Frau Katt salonas. Mėgstate spalvas plaukuose ir drąsius eksperimentus? Tuomet šis salonas laukia jūsų, nes jiems nieko nėra neįmanomo. „Herr Katt“ barbershop’o įkūrėjai nusprendė, kad moterims irgi reikia tokia pačia gera energija alsuojančios vietos, todėl atidarė vietą specialiai joms senamiesčio širdyje. (Adresas: Liejyklos g. 4).
  • Beardland. Iš šio barbershop’o vyrai išeina ne tik su nauja šukuosena ar suformuota barzda. Čia pagal geriausias Artimųjų Rytų tradicijas atliekama karštų ir šaltų rankšluosčių procedūra, veido masažas ar ausų gyvaplaukių šalinimas. (Adresas: Ligoninės g. 2).
  • Bordo salonas pripažintas ne tik vienu geriausių „Treatwell“ salonų, bet ir gavo „2018 Top Salon Estel” apdovanojimą. Salone didelis dėmesys skiriamas plaukų puoselėjimui, siūlomos įvairios plaukų terapijos procedūros, dirbama su „Nashi Argan“ kosmetika. (Adresas: Pylimo g. 22d-2a).

Į visus šiuos salonus ir kitus beveik 200 salonų galima užsirašyti bet kuriuo paros metu be jokių telefono skambučių ar žinučių rašymo. Tiesiog apsilankius internete www.treatwell.lt ar atsisiuntus „Treatwell“ programėlę. Naršyk ir atrask geriausius salonus Vilniaus mieste!

Straipsnis paruoštas bendradarbiaujant su „Treatwell.lt“

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

„Uptown Spring Market“ pataria: detalės kuria įvaizdžio visumą

Evaldas Činga

Vilniuje prasidėjo didžiausia nuolaidų mugė – „Fashion bazaar išpirktuvės”

Donatas Andrijauskas

„Mados infekcijos“ kastingas: pakabos lieka užkulisiuose, ant podiumo – asmenybės!

Evaldas Činga

„Fashion bazaar išpirktuvės” savaitgalį vilios sostinės stileivas ir kainų medžiotojus

Evaldas Činga

DIZAINO AUKCIONAS kviečia registruotis!

Evaldas Činga

5 „Uptown Spring Market“ pavasarinės mugės idėjos stilingiems namams

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika