MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Nuotrauka: Ignas Nefas
Stilius

Pavasarinė mugė „Uptown Spring Market“ pristato šio sezono tendencijas

Pasitikti pavasarį su naujais stiliaus įkvėpimais šiemet padės kasmet vykstanti pavasarinė mugė „Uptown Spring Market“. Dviejų dienų dizaino fiesta vyks kovo 30-31d., menų fabrike „Loftas“. 

Kaip ir kiekvienais metais daug susidomėjimo sulaukianti mugė kvies lankytojus atgaivinti savo įvaizdį, pakeisti garderobą ar net atsinaujinti muzikinę kolekciją. Mugės organizatoriai džiaugiasi, jog kasmet atsiranda naujų dizainerių ir kūrėjų, kurie stebina savo produktų pasiūla. 

Nuotrauka: Ignas Nefas

„Ką apsirengsi, kai nusirengsi – keblus klausimas, tačiau šį pavasarį pavyks išnarplioti nelengvą mįslę, kur kiekvienas ras kuo aprengti ne tik save, bet ir savo sielą ar mintis“, – sako Ž. Diavara.

„Uptown Spring Market“ šiemet siūlo naujas mados ir gyvenimo būdo tendencijas, kurias sau pritaikyti galės kiekvienas įkvėpimo ieškantis žmogus.

Neonas: spintoje ir namuose

Visiems madai neabejingiems šis pavasaris nušvis neoniniais atspalviais. Pavasarinėje mugėje dalyvausiantys dizaineriai „Downtown Gurl“ pasiūlys ryškų sprendimą drąsiai ir aikštingai asmenybei. Prekinis ženklas puikiai tiks šiuolaikiškai, emancipuotai ir savimi pasitikinčiai merginai, kuri nori būti stilingiausių gretose.

Nuotrauka: Gretos Kuliušaitės

Lyties standartų nepaisantiems ir norintiems dėvėti „unisex“ stiliaus drabužius, prekinio ženklo „THSMN“ dizaineris Davidas siūlo limituotą drabužių kolekciją su neoniniais motyvais, kurie tiks tiek madingai merginai, tiek nutrūktgalviui vaikinui.

Norintiems pavasario ryškiausią tendenciją įsileisti į savo namus, mugėje dalyvausianti „The House of Neon“ menininkė Agnė tyliai kovoja prieš minimalizmą namuose ir gyvenime. Jos subtiliai artistiški printaiįkvėps lengvo flirto, vasaros karščio, paskatins kurti ir skleistis.

Atsakingo vartojimo prekės

Daugeliui ne paslaptis, kad „Zero Waste“ gyvenimo būdas tapo ne tik atsakingo ir gamtą tausojančio, bet ir šiuolaikiško žmogaus atributas. „Uptown Spring Market“ organizatoriai pasisako už meilę gamtai, todėl pavasarinėje mugėje dalyvaus „Urban Earth Lovers“ kūrėjai, kurie pasiūlys mažiau atliekų ir daugiau švaros jūsų gyvenime.

Nuotrauka: Ieva Rudžionytė

Šiltuoju sezonu norisi be perstojo mėgautis gardžiausiais kokteiliais, šviežiais spaustomis sultimis ar siurbčioti šaltą kavą, tačiau tą galėsite daryti neteršiant gamtos vienkartiniais plastikiniais šiaudeliais. Mugėje dalyvausiantys „Bam That LT“ kūrėjai pasiūlys daugkartinio naudojimo bambukinius šiaudelius, kurie tilps net į mažiausią rankinę.

Urbanistinis minimalizmas

Visi, kurie savo ištikimybę prisiekia minimalizmui ir atsižvelgia į paskutines mados tendencijas, pastebi, kad sportinis klasicizmas nesitraukia iš madai neabejingų žmonių spintų. „Uptown Spring Market“ mugėje dalyvausianti „DISTYLED“ dizainerė Giedrė kvies savo garderobą atnaujinti stilingomis rankinėmis, kurios įvairių diržų dėka gali būti lengvai transformuojamos.

Nuotrauka: Deimantės Dubauskaitės

Pavasarinėje šventėje taip pat dalyvaus „MY VANITY SHOP“ pirkinių platforma, kur šiuolaikiška bei hedonistinė asmenybė atras aksesuarus, buduaro smulkmenas ir namus puošiančius dizaino džiaugsmus. 

„Uptown Spring Market“ – daugiau nei mugė. Jaukioje atmosferoje jūsų lauks ne tik daugybė išskirtinių Lietuvos dizainerių, bet ir gyva muzika, skanus maistas, grožio salonas ir daugybė kitų pramogų mažiems ir dideliems.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

„Uptown Spring Market“ pataria: detalės kuria įvaizdžio visumą

Evaldas Činga

Vilniuje prasidėjo didžiausia nuolaidų mugė – „Fashion bazaar išpirktuvės”

Donatas Andrijauskas

„Mados infekcijos“ kastingas: pakabos lieka užkulisiuose, ant podiumo – asmenybės!

Evaldas Činga

„Fashion bazaar išpirktuvės” savaitgalį vilios sostinės stileivas ir kainų medžiotojus

Evaldas Činga

DIZAINO AUKCIONAS kviečia registruotis!

Evaldas Činga

5 „Uptown Spring Market“ pavasarinės mugės idėjos stilingiems namams

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika