Stilius

MO muziejaus erdvėje kvies rūšiuoti, pažinti tvarų dizainą bei gyventi sąmoningiau

Kodėl klimato krizės nebegalime laikyti diskusijos objektu? Kaip galime vartoti sąmoningiau ir saugoti mūsų planetą? Atsakymų į šiuos ir kitus klausimus rugsėjo 14 – 15 d. kartu kvies ieškoti tvarios mados ir dizaino kūrėjai, sveikos gyvensenos, mitybos šalininkai, menininkai ir ekologijos entuziastai, kuriuos po vienu stogu suburs „Smart Pop Up“.

Šio renginio metu tematiką kiek keičiantis popup.lt komandos organizuojmas renginys lankytojus kvies sužinoti daugiau apie atsakingo vartojimo svarbą, rūšiavimą, minimalistinį gyvenimo būdą, tvarią madą bei dizainą.

 „Į sąmoningą vartojimą ir kovą su klimato krize norime žvelgti plačiai, apjungdami madą, dizainą, sveiko gyvenimo būdo idėjas ir edukaciją. Norime kalbėti ir kviečiami diskutuoti garsiai, tad „Smart Pop Up“ renginio metu visą dieną bus galima klausytis įdomių pranešimų. Apie atliekų rūšiavimo svarbą kalbės ekologė Vaida Griškevičienė, tvaraus verslo idėją ir minimalistinį gyvenimo būdą pristatys „Urban Earth Lovers“ komanda, apie lėtą madą kvies diskutuoti „Upcycled by LT“ kūrėja Vida Strasevičiūtė, o „glasses on“ atstovai pasakos apie akinių dizainą, kuriamą iš biomedžiagų, ekologiškos gamybos procesus ir net akių jogą“, – pasakoja popup.lt renginių organizatorė Erika Paulė.

 

MO muziejaus erdvėje vyksiančio renginio metu svečiams bus siūloma ne tik atrasti naujas vartojimo kryptis, bet ir dalyvauti interaktyviose veiklose, kurios inovatyviai supažindins su atsakingo vartojimo procesais.

 „Šis renginys labai įvairiapusiškas. Turiningai leidžiant laisvalaikį bus galima ne tik išgirsti apie atsakingo vartojimo svarbą, bet ir praktiškai viską išbandyti, įsitraukiant į interaktyvias veiklas. „glasses on“ organizuos akinių remonto dirbtuvės, kurių metu bus galima nemokamai antram gyvenimui prikelti savo akinių rėmus, „Kūrybos kampas 360°“ kvies į antrinio dizaino edukacines dirbtuves, mobilus „USAD“ taromatas sudarys galimybę renginio metu priduoti tarą, Rolandas Žigonis pristatys meninę instaliaciją iš atliekų. Taip pat MO muziejaus skulptūrų parkas taps maisto erdve, kurioje bus galima atrasti sveikos mitybos idėjas“, – teigia vienas iš „Smart Pop Up“ organizatorių Domas Monkevičius.

 „Smart Pop Up“ vyks rugsėjo 14 – 15 d., MO muziejuje, Pylimo g. 17, Vilnius.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button