MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Stilius

M. Palaikytės patarimai vyrams, kaip išsirinkti dviratį

Daugiau nei 50 proc. pasaulio žmonių moka važiuoti dviračiu. Iš jų daugiau nei 2 mlrd. dviratį naudoja reguliariai, o iki 2050 m., tikėtina, šis skaičius išaugs net iki 5 mlrd. Tiesa, tarp vyrų dviratis yra gerokai populiaresnis nei tarp moterų. Pasak mados tendencijų ekspertės Marijos Palaikytės, dviratis šiuolaikiniam vyrui tampa ne tik sporto ar kelionės priemone, bet ir privalomu stiliaus atributu.

„Šiandien dviratis vyrui yra tarsi idėjinė įvaizdžio detalė, pabrėžianti jo individualumą. Pasaulis tampa sąmoningesnis gyvensenos atžvilgiu, vis daugiau dėmesio skiriama ir globalios taršos temoms, tad šiuolaikinis žmogus neapsiriboja tik funkcionalumu: dviratis nebėra tik patogi susisiekimo priemonė – jis tampa idėjiškai stilingu aksesuaru. O kai kuriems – net ir tam tikru statuso simboliu“, – sako M. Palaikytė.

Mados tendencijų ekspertė pabrėžia, jog vyrai, siekiantys prisitaikyti prie modernaus ir dinamiško pasaulio, norėdami išlikti mobilūs, vis dažniau renkasi dviračius. Neretai ši susisiekimo priemonė pakeičia ir automobilį: „Šiandien stilingo vyro atributu tampa ne tik prabangus automobilis, bet ir stilingas dviratis. Ir tai nesusiję su finansinėmis galimybėmis – tai sąmoningas pasirinkimas. Svarbu suprasti, kad pati dviračių industrija yra gerokai praplėtusi savo ribas. Kaip ir dizaino, taip ir kainų spektras čia yra ypač platus“, – teigia M. Palaikytė.

Artėjant „Vyrų mados savaitei“, M. Palaikytė dalijasi patarimais, kokį dviratį šį sezoną turėtų rinktis stilingas vyras. Anot jos, dviračio tipą vyrai turėtų derinti prie asmeninio stiliaus – dabar dviratis tampa baigiamąja vyriško įvaizdžio dalimi. Todėl klasikinio stiliaus mėgėjai galėtų rinktis šiek tiek retro arba sąmoningai kontrastuojančio minimalistinio dizaino dviratį, o aktyvaus gyvenimo būdo šalininkams siūloma ypatinga sportinio tipo dviračių gausa. Išskirtinumo mėgėjams tinkami futuristiniai modeliai ir t.t. Labai svarbu, kad dabartiniai dviračiai pritaikyti prie dinamiškos gyvensenos, todėl yra lengvi, dažnai net ir sulankstomi.

Taip pat ekspertė rekomenduoja rinktis ne tik tamsių spalvų dviračius. „Dingsta suvokimas, jog vyriškas dviratis gali būti tik juodas arba kitų tamsių spalvų. Kasmet populiariausios drabužių mados spalvos jau atsispindi ir dviračių madose – ypač populiarūs tampa ryškūs, spalvoti dviračių modeliai, pagyvinantys bet kurį įvaizdį. Šiais metais pasisekimo sulaukė purpuriniai atspalviai, sodrių žemės tonų, „mettalic“ spalvos dviračiai bei retro stilistika“, – šių metų dviračių mados tendenciją apžvelgia M. Palaikytė.

Mobilumo mėgėjams pravartu pasidomėti sulankstomo dviračio pasiūla. Mados tendencijų ekspertė atkreipia dėmesį, jog Europoje populiarėjanti sulankstomų dviračių mada pasiekė ir Lietuvą, mat tokio tipo dviračiai neriboja, o atvirkščiai – išlaisvina vyrus. „Tai priemonė, kuri padeda taupyti brangų laiką. Sulankstomi dviračiai ne tik išlaisvina nuo statymo vietos paieškos, bet kartu leidžia nebesirūpinti dviračio saugumu“, – sulankstomų dviračių privalumus išskiria M. Palaikytė, pabrėždama, jog būtent sulankstomą dviratį „Brompton“ laimės ir stilingiausiu Lietuvos vyru išrinktas „Vyrų mados savaitės“ nominantas.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

„Fashion bazaar išpirktuvės” savaitgalį vilios sostinės stileivas ir kainų medžiotojus

Evaldas Činga

DIZAINO AUKCIONAS kviečia registruotis!

Evaldas Činga

5 „Uptown Spring Market“ pavasarinės mugės idėjos stilingiems namams

Evaldas Činga

Renkamės stilistą: kam sostinėje verta patikėti savo plaukus?

Made in Vilnius

21-oji „Mados infekcija”: pristatomų kėdžių nebus!

Evaldas Činga

Pavasarinė mugė „Uptown Spring Market“ pristato šio sezono tendencijas

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika