Jei skalbinių nebeplaunate rankomis, o atėjusios į gydymo įstaigą tikitės kuo naujausių įrenginių ir tiksliausios diagnozės, kodėl vis dar kas rytą vargstate su skustukais ar kenčiate depiliuojant plaukus? Lazerinė depiliacija, arba plaukų šalinimas lazeriu – tai saugus, efektyvus ir ilgalaikis plaukų šalinimo sprendimas. Tikime, kad apie šią procedūrą esate girdėjusios, tik ar jau išmėginote galingiausius aleksandrito lazerius, kurie be vargo pašalina plaukus ilgam laikui?

Kodėl lazerinė plaukų depiliacija veiksminga?

Lazerio technologija plačiai naudojama estetinės medicinos srityje: skirtingi lazeriai šalina kapiliarus, strijas, tatuiruotes, nevykusį permanentinį makiažą. Lazeriai geba jauninti veido odą, stangrinti, lyginti raukšles. Tačiau plaukų šalinimas lazeriu – bene populiariausia, dažniausiai atliekama lazerinė procedūra pasaulyje. Kodėl? Nes pasirinkus tinkamą kliniką ir reikiamą lazerį galima atsikratyti nepageidaujamų plaukelių nuo bet kurios veido ir kūno vietos ilgam laikui.

Lazerio tikslas – giliai sunaikinti plauko folikulą. Tai, ko negeba padaryti kitos priemonės. Lazeris skleidžia bangą, kurią sugeria plaukuose ir odoje esantis pigmentas melaninas. Šviesos energija paverčiama šiluma, kuri sunaikina plauko folikulą. Pasirinkusios tikrai veiksmingą lazerį jau po pirmos procedūros pamatysite, kad atauga mažiau plaukų, o oda – nuostabiai švelni.

Lazerių yra įvairių, bet „Era Esthetic“ klinikos ilgalaikiam plaukų šalinimui pasiekti naudoja tik naujausios kartos galingiausius aleksandrito lazerius „GentleLase Pro“ ir „GentleMax Pro“.

Kodėl aleksandrito lazeris geriausias?

Žinoma, rinkoje yra įvairių plaukus šalinančių lazerių. Pasidomėjusios sužinotumėte, kad jie ne tik skirtingų gamintojų, bet svarbiausia – skiriasi skleidžiamos bangos ilgis, technologijos, galia. Yra klinikų, kurios taip pat siūlo plaukų šalinimą aleksandrito lazeriu, bet raginame atidžiai išnagrinėti, ar naudojami naujausi ir galingiausi aparatai.

Aleksandrito lazeriai buvo pati pirmoji patvirtinta plaukų šalinimo technologija ir pastaruosius 30 metų laikoma auksiniu standartu. „GentleLase Pro“ ir „GentleMax Pro“ aleksandrito lazerių galingumas siekia 17,6 – 23,6 kW. Tai reiškia, kad jie yra net 6–14 kartų stipresni už daugelį kitų lazerių ar fotoepiliacijos aparatų. Būtent toks galingumas taikliausiai veikia pigmentą melaniną.

Pasirinkę mažesnės galios ar, kaip kai kurie akcentuoja – beskausmį – lazerį tiesiog gaišite laiką ir leisite pinigus veltui. Net ir atlikus ilgą procedūrų kursą jums vis tiek iškart po jo teks depiliuoti plaukus, nes augimas nebus sustabdytas.

Taip pat yra silpnų aleksandrito lazerių, kurie naudojami namuose. Būna hibridinių lazerių, kurių rankena – aleksandrito, bet įmontuota į bendrą neefektyvią lazerio sistemą, todėl procedūra norint ilgam laikui pašalinti nepageidaujamus plaukelius tiesiog neefektyvi.

„Era Esthetic“ klinikoje anksčiau bandyti kiti lazeriai – beskausmiai, mažesnio galingumo, bet nė vienas jų neprilygo aleksandrito lazeriams, kurie dabar taikomi „Era Esthetic“ specialistų.

Kada tikėtis rezultato po plaukų šalinimo aleksandrito lazeriu?

Galingiausi „GentleLase Pro“ ir „GentleMax Pro“ lazeriai savo efektą atskleidžia jau po pirmos procedūros. Aiškesnį įspūdį susiformuosite po maždaug trijų procedūrų, kurios atliekamos kas 6–8 savaites. Komfortiška procedūra su lazeriu trunka nuo kelių sekundžių veido srityje iki maždaug pusvalandžio depiliuojant kojas. Iš viso nusiteikite 6–8 procedūroms su aleksandrito lazeriais, kad būtų pašalinta net iki 95 % nepageidaujamų plaukelių.

Po procedūrų kurso tereikės kartą ar du per metus atlikti palaikomąsias procedūras, kad nerūpestingai džiaugtumėtės lygia ir švelnia oda.

Daugiau jokių įpjovimų, įaugusių plaukelių, vizitų depiliacijai planavimo ir kojų slėpimo po kelnėmis. Po procedūrų kurso su galingiausiais aleksandrito lazeriais galėsite planuoti keliones ir drabužių derinius kaip patinka, ir nebegaišti laiko šalinant plaukus. Be abejo, sutaupysite ir pinigų – nebeteks leisti priemonėms arba apsilankymams pas kosmetologę.

Ilgalaikis plaukų šalinimas aleksandrito lazeriais – tai išmintingas sprendimas ne tik šiuolaikinei merginai ir moteriai, bet ir vyrams. Procedūra atliekama visiems, išskyrus nėščiąsias.

Dar kyla klausimų dėl procedūros efektyvumo ir veiksmingumo? Pasižiūrėkite trumpą vaizdo įrašą, kuriame gydytoja dermatologė-trichologė Jurgita Stoškienė, viena iš tarptautinės klinikų grupės „Era Esthetic“ įkūrėjų, pristato svarbiausius akcentus apie aleksandrito lazerius.

Straipsnis paruoštas bendradarbiaujant su „Era Esthetic“ (Partnerio turinys)

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

8 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Kaip vertinate Vilniaus gatvėse greitai pasirodysiantį e. kontrolės automobilį?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist