MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
pop-up išparduotuvė
Stilius

Duris atvėrė didžiausia Lietuvos dizainerių išparduotuvė

Džiugi naujiena dizaino gerbėjams – prekybos centre „Europa“ įsikūrė lietuviško dizaino pop-up išparduotuvė, kurioje žymių Lietuvos dizainerių kūrinius galima įsigyti net iki 80 procentų pigiau.

Pirmoji ir didžiausia lietuviško dizaino išparduotuvė Lietuvoje duris lankytojams atvėrė penktadienį. Dizaino gerbėjų ji lauks iki pat kovo 1 d. Ši išparduotuvė yra lietuviško dizaino namų LOCALS.LT iniciatyva, todėl lankytojai ją ras šios parduotuvės erdvėse, prekybos centro „Europa“ antrame aukšte.

Nors pop-up išparduotuvė savo veiklą pradėjo vos prieš kelias dienas, jau dabar joje galima rasti daugiau nei 15 vienų stipriausių lietuviško dizaino prekės ženklų, pristatančių vienetinius kūrinius išskirtinėmis kainomis. Visoms šioje išparduotuvėje esančioms prekėms taikomos didžiulės nuolaidos – net iki 80 procentų.

„Projektas sulaukė didelio dizainerių ir pirkėjų susidomėjimo. Labai smagu, nes to ir siekėme. Norėjome, kad šioje išparduotuvėje kokybiškus dizaino kūrinius galėtų įsigyti ir tie, kurie anksčiau abejodavo ar galės sau tai leisti. Vienetiniai, unikalaus dizaino, išskirtiniai kūriniai nuo šiol prieinami visiems. Išparduotuvėje taikomos nuolaidos – ne vienkartinė akcija, jos galios visą laiką, kol veiks išparduotuvė,“ – pasakoja viena lietuviško dizaino pop-up išparduotuvės organizatorių, Locals.lt vadovė Inga Ramonienė.

Šiuo metu išparduotuvėje galima rasti daugelio pamiltą ir labai ieškomą, išskirtinį Lietuvių mados ženklą „Pando“, žavintį originaliais džinsiniais kūriniais. Taip pat prekės ženklus „ABOUT“„ Julia Janus“, „INAVATI“, „2RU2RA”, „Undress“, „Ohmy“, „DearFreedom“, „Coocoomos“, „Flow“, Kristinos Kruopienytės darbus, „WinterAvenue“ ir kitus.

Išparduotuvės asortimentas džiugina ne tik moteris. Be jau minėtų, vyrų ypač mėgstamų „Pando“ kūrinių, vyrų laukia ir itin platus „labàdienà“ prekių pasirinkimas. Išparduotuvėje lankytojai ras ne tik drabužių prekės ženklus, bet ir išskirtinio dizaino kūrinius namams, visame pasaulyje pripažintus „LinenMe“ ir „Woolme“ produktus.

Lietuviško dizaino pop-up išparduotuvės asortimentas ir prekės ženklų pasirinkimas nuolat pildosi.

Lietuviško dizaino pop-up išparduotuvė įsikūrė prekybos centro „Europa“ antrame aukšte (Konstitucijos pr. 7A)

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Ankstyviausia pavasarinė dizaino mugė Vilniuje skelbia dizainerių atranką

Evaldas Činga

MO muziejaus parduotuvėje – Lietuvos kūrėjų ir dizainerių darbai

Evaldas Činga

Kaklo papuošalai vyrams: ką žinoti renkantis ir kaip prižiūrėti?

Made in Vilnius

Agnė Gilytė atidarė įvairių prekės ženklų rinktinių papuošalų parduotuvę

Evaldas Činga

INJEKCIJA: ne kiekybė, o kokybė!

Evaldas Činga

Podiumu žengė kurtieji: pristatyta svarbią žinutę visuomenei siunčianti „Made in Silence“ kolekcija

BNS

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika