Stilius

Dizaino Oskaras atiteko viešbučiui „PACAI“

Viešbutis „PACAI“ trečius metus iš eilės rengiamuose prestižinio JAV leidinio „Surface“ kelionių ir dizaino apdovanojimuose pripažintas geriausiu didelių tarptautinių viešbučių kategorijoje. Šis dizaino, architektūros, mados, kultūros ir kelionių temomis rašantis žurnalas laikomas vienu iš įtakingiausių tendencijų bei madų formuotojų minėtose srityse. 

Šių metų apdovanojimuose didelių tarptautinių viešbučių kategorijoje varžėsi tokių pasaulinio garso architektų ir dizainerių kaip Zaha Hadid, „Kohn Pedersen Fox Associates“ ir „De Salles Flint“ darbai – viešbučiai įsikūrę Makao, Honkonge, Varšuvoje, Londone, Šanchajuje, San Paule ir kitur. 

Pacai
Nuotr.: Viešbučio

Pasak konkurso organizatorių, „PACAI“ įvertinti už nepriekaištingą istorinių detalių bei šiuolaikinių elementų balansą ir yra puikus pavyzdys, kaip unikalią patirtį garantuojantis kokybiško dizaino viešbutis gali tapti paskatinimu kelionės kryptimi pasirinkti dar neatrastą miestą bei šalį.

 

„Autentiška patirtis bei emocija, kuriama visumos – unikalaus dizaino, kokybiško aptarnavimo, tikslingai parinktų kvapų ir garsų – yra tai, kas leido triumfuoti šiuose apdovanojimuose. Įrodėme, kad kūrybiški žmonės ir projektai iš sąlyginai nedidelės šalies yra pajėgūs konkuruoti globaliu mastu“ – sako viešbučio interjerą projektavusios architektės Indrė Baršauskaitė ir Greta Valikonė.

Išsaugoti autentiškas istorines detales, parinkti kokybiškas natūralias medžiagas, kurios leistų ne tik išpildyti turimą dizaino viziją, bet ir atitiktų aukščiausio lygio viešbučiams keliamus reikalavimus, buvo vienas pagrindinių iššūkių net penkerius metus trukusiame XVII a. statytų didikų Pacų barokinių rūmų rekonstrukcijos procese.

„Džiaugiuosi, kad pavyko atrasti ir įgyvendinti sprendimus, užtikrinančius naujos architektūros ir atkuriamo bei rekonstruojamo istorinių rūmų ansamblio dermę. Projekto vystytojų pasitikėjimas architektų komanda, konstruktyvus bendradarbiavimas su tyrėjais, restauratoriais, interjero dizaineriais ir kitais specialistais buvo viena iš esminių šio projekto sėkmės priežasčių“ – teigia viešbučio rekonstrukcijos architektas Saulius Mikštas.

 
Pacai
Nuotr.: Viešbučio

Praėjusių metų gegužę duris atvėręs viešbutis jau anksčiau už savo išskirtinį dizainą įvertintas ir Tarptautiniuose svetingumo apdovanojimuose (International Hospitality Awards). Juose šiemet varžėsi per 300 viešbučių iš 21 Europos valstybės. 

„Šie įvertinimai yra ne tik puiki viešbučio bei mūsų šalies ir jos sostinės tarptautinė reklama, bet ir didelis įpareigojimas ateičiai. Nuolat ieškome, kaip dar nustebinti ne tik pirmą kartą užsukusius, bet ir mus jau pamėgusius svečius. Šiuo metu koncentruojamės į per visus penkis pojūčius kuriamos autentiškos patirties koncepcijos įgyvendinimą – atnaujinome SPA, o kitų metų pradžioje pokyčiai laukia ir restorane“ – atskleidžia viešbučio „PACAI“ direktorė Rūta Pulkauninkaitė-Macikė.

„PACAI“ yra vienintelis „Design Hotels“ viešbutis Baltijos šalyse. Per beveik pusantrų metų jis daugiau kaip 40-iai tūkstančių svečių iš 160 valstybių tapo vartais pažinti Vilniaus ir Lietuvos istoriją, kultūrą bei gastronomiją, taip pat sulaukė didelio įtakingos tarptautinės žiniasklaidos – „Forbes“, „Wallpaper“,„Vogue“, „The Telegraph“, MTV – dėmesio.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
19 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button