Vilniaus visuomenės sveikatos biuras tęsia šiaurietiškojo ėjimo žygių tradiciją ir šį kartą kviečia visus entuziastus pakeliauti po Vilniaus miestą 2016 m. gruodžio 4 d. (sekmadienį).

Skelbiame renginio programą:

12:00–12:15 Dalyvių susitikimas ir registracija prie Baltojo tilto iš centrinės universalinės parduotuvės (VCUP) pusės.

12:15–15:00 Keliausime link Žirmūnų tilto, jungiančio Žirmūnų ir Antakalnio mikrorajonus. Apsilankysime Tuskulėnų rimties parke, Tuskulėnų dvare, esančiame tarp Neries upės ir Žirmūnų bei Tuskulėnų gatvių.

Keliaudami aplankysime ir Sluškų rūmus. Aplankysime ir Trijų Kryžių kalno paminklą, kuris pastatytas pagal Antano Vivulskio projektą. Žygiuodami pro Sereikiškių parką ir Žaliąjį tiltą grįšime atgal prie Baltojo tilto. Planuojamas šiaurietiškojo ėjimo maršruto ilgis ~ 8 km. Kartu su visais šiaurietiškojo ėjimo entuziastais keliaus ir Vilniaus keliautojų klubo žygių vadovas Marius Trapnauskas. Žygį planuojame baigti ~15 val.

Būtina išankstinė registracija el. paštu [email protected]

Registruojantis nurodykite savo vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą, parašykite, ar turite savo šiaurietiškojo ėjimo lazdas.

Anksčiau ėjusiems Vilniaus visuomenės sveikatos biuro organizuojamuose Šiaurietiško ėjimo žygiuose, rekomenduojame kartu su savimi pasiimti „Šiaurietiško ėjimo žygeivio pasą“. Jo neturintiems – pasas bus įteiktas nemokamai.

Neturintiems šiaurietiško ėjimo lazdų – jas paskolinsime.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar pritariate, jog vis daugiau aviakompanijų svertų keleivius prieš skrydį?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist