Naują Vilniaus krepšinio klubą kurianti bendrovė „Basketball Holding Company“ (BHC) praneša apsisprendusi dėl savo pasirinkimo – į šalies sporto rinką bendrovė žengs įsigydama vieną iš esamų Lietuvos krepšinio lygos (LKL) komandų.

„Basketball Holding Company“ prezidento Rimanto Kaukėno teigimu, pastarąjį pusmetį buvo analizuojama rinka ieškant geriausio būdo pasiekti bendrovės užsibrėžtą tikslą – Lietuvos krepšinio lygoje varžytis jau nuo kito sezono.

„Pastarąjį pusmetį analizavome visus patekimo į LKL kelius, nes norime žaisti šioje lygoje jau nuo rudens. Svarstėme keletą klubų įsigijimo variantų, vertinome jų situaciją, bendravome su LKL ir įvairių komandų atstovais. Atsižvelgėme į visas aplinkybes ir tai, kad dėl „Avia Solutions Group“ arenos rekonstrukcijos laikinai būsime priversti žaisti kitoje aikštėje“, – teigė BHC prezidentas Rimantas Kaukėnas.

„Niekada neslėpėme, kad, ieškojome sau patraukliausio ir efektyviausio  kelio įžengti į sporto rinką. Įvertinę visas aplinkybes priėmėme sprendimą ir  šiandien pranešame bei patvirtiname, jog „Basketball Holding Company“ įsigis vieną iš esamų LKL komandų“, – patvirtino R. Kaukėnas.

BHC prezidentas teigia suprantantis, kad krepšinio bendruomenei bus labai įdomu sužinoti kokia tai komanda, tačiau kol kas jos neįvardina, tvirtindamas, jog toks elgesys, dar nepasibaigus LKL sezonui, būtų nepagarbus.

„Puikiai suprantu, kad visiems smalsu kurį klubą pasirinkome, tačiau gerbdami komandą, jos administraciją, sirgalius, miestą ir sporto bendruomenę, manome, kad atskleisti tokią informaciją dabar būtų tiesiog nepagarbu ir netaktiška. Pagarbą laikome viena iš kertinių savo kuriamo klubo vertybių, todėl viską atskleisime balandžio 28 dieną – užbaigus klubo įsigijimo procesą ir pasibaigus reguliariam LKL sezonui“, – pridūrė R. Kaukėnas.

Primename, jog 2021 metais įsteigta bendrovė „Basketball Holding Company“ kuria ambicingą, inovatyvų ir šiuolaikišką krepšinio klubą, siekiantį dėl aukščiausių vietų varžytis tiek Lietuvos krepšinio lygoje, tiek stipriausiuose Europos klubinio krepšinio turnyruose. BHC įtrauks komandos fanus į klubo valdymo procesus bei sprendimus, o sirgalių patirtį gerins integruodama inovatyvias technologijas tiek aikštėje, tiek už jos ribų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

15 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist