15000 žingsnių – tai yra apie 10, 5 km – tiek rekomenduojame nueiti balandžio 27 d., prie Baltojo tilto. Šią tradiciją sveikatingumo motyvatorė Vlada Musvydaitė kartu su savo šeima puoselėja jau ketvirtus metus iš eilės. Šios Walmark ,,Ėjimo varžybos“, kuriose einama be laiko, bus ypatingos, nes pirmą kartą moteris eis su savo sužadėtiniu.

„Raginu visus, kurie dar neužsiregistravo, surasti tam laiko ir nusiteikti aktyviam pavasario šeštadieniui Vilniuje. Ėjimas nereikalauja pastangų, tačiau garantuoja gerą sveikatą ir laiką bendraminčių būryje. Man itin smagu žinoti, kad šiemet Vilniuje eis tūkstančiai žmonių, kurie bus apdovanoti išskirtiniais medaliais“, – teigia nemokamo renginio organizatorė.

Renginio organizatoriai džiaugiasi, kad ketvirtus metus iš eilės Vilniaus miestui gali padovanoti nemokamą renginį skirtą visai šeimai.

„Kviečiu visus į renginį atvykti su savo artimaisiais ir nepamiršti keturkojo augintinio. Pastebėjome, kad kasmet dalyviai atvyksta su savo keturkojais draugais, todėl šiais metai nutarėme pirmą kartą pasiūlyti ir augintinių registraciją. Kiekvienas augintinis gaus vardinį numerį, o su šeimininkais įveikę trasą – ir medalius“, – šypsosi V. Musvydaitė.

Pernai sostinėje sulaukę 6 tūkst. dalyvių šiemet organizatoriai tikisi dar didesnio ėjikų skaičiaus. Šais metais varžybos vyks balandžio 27 d., renginio startas 12 val. Pirmą kartą trasa prasidės pačiame sostinės centre, prie Baltojo tilto.Dalyvavimas yra nemokamas.

Walmark ,,Ėjimo varžybų“ tikslas yra nueiti 15 000 žingsnių (10,5 km), tačiau renginio dieną ėjikai patys galės rinktis ir trumpesnes 10 tūkst. žingsnių (7 km) arba 5 tūkst. žingsnių (apie 3,5 km) distancijas. Renginio organizatorė pabrėžia, kad pats žmogus geriausiai žino, kiek jis gali nueiti, todėl kviečia kiekvieną pasivaržyti su savimi ir neskubant startuoti jam patogiu metu.

Dalyviai gali burtis į komandas ir žingsniuoti kartu.

„Džiaugiuosi, kad vis daugiau įmonių ir ugdymo įstaigų galvoja apie sveikatingumą. Šiuo metu aktyviairegistruojasi įmonės, mokyklos, darželiai ir renginys suburia žmones eiti kartu. Dalyviai labai laukia apdovanojimų, kurių metu bus paskelbtos masiškiausios komandos, jauniausias ir vyriausias dalyvis“, – sakė V. Musvydaitė.

Renginio trasą bus galima rasti nemokomoje mobilioje programėlėje „#walk15“. Norėdami paskatinti žmones daugiau vaikščioti, organizatoriai savo socialinio tinklo paskyroje nuolat organizuoja konkursus ir kviečia dalyvius iškeisti savo surinktus žingsnius į renginio partnerių siūlomas dovanas ar nuolaidas.

,,Norime pasidžiaugti, kad mobiliosios programėlės #walk15 vykstančiuose žingsnių iššūkiuose jau dalyvauja daugiau nei 220 Lietuvos įmonių, apie 120 mokyklų ir 30 aukštųjų mokyklų. Šiais metais pirmą kartą, remdamiesi programėlės iššūkių rezultatais, apdovanosime labiausiai einančias mokyklas, įmones ir aukštosios mokyklas.“, – teigia V. Musvydaitė.

Vilniuje balandžio 27 d. einantys gaus išskirtinio dizaino medalius. Kiekvienas užsiregistravęs www.ejimovarzybos.lt pasipuoš medaliu, kuris bus papuoštas miesto žemėlapiu.

,,Šiemet Walmark ,,Ėjimo varžybos“ vyks tris kartus. Po sostinės renginys kelsis į Molėtus, kur startas įvyks birželio 1 d. Rugsėjo 14 d. varžybos vyks Kaune. Ėjikai, kurie dalyvaus visose trijuose renginiuose galės sujungti medalius į vieną“, – džiaugiasi V. Musvydaitė.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist