Artėjantį savaitgalį,  sausio 21 dieną,  menų fabrike „Loftas”  pirmą kartą Lietuvoje vyks labdaringa treniruočių diena „PounDuok”, įkvėpta novatoriškos treniruočių programos POUND® ir sporto klubo „MyGym”.

Šios treniruočių dienos dalyvių laukia aktyvi įvairių treniruočių programa bei staigmenos, tačiau svarbiausias šio renginio tikslas – padaryti gerą darbą, padėti Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų mažiesiems gyventojams.

Iniciatyvos autorės, sertifikuotos POUND® grupinių užsiėmimų  trenerės Karolinos Mankutės teigimu, pasaulinė POUND® bendruomenė jau kuris laikas yra įsitraukusi į panašaus tipo projektus, siekdama padėti nuskriaustiesiems ar tiesiog atkreipti visuomenės dėmesį į socialines problemas.

„Nusprendžiau, jog ir man reikia sekti šiuo pavyzdžiu, juk turiu galingą įrankį, vedu treniruotes, sujungiu žmones, privalau tai išnaudoti kilniems tikslams. Būdama dviejų berniukų mama, nesu abejinga  tėvų neturintiems mažyliams. Suprantu, jog saldumynai ar pliušiniai žaislai šiems vaikučiams nėra svarbiausia, todėl paramą planuojame skirti būtiniausių sveikatinimo ir ugdymo prekių įsigyjimui. Visgi ten gyvena nemažai vaikučių su sutrikusiu vystymusi. Visų svarbiausia dėmesys – jie visų mūsų vaikai. Tikiu projekto tęstinumu, tik pasibaigus šiam, jau planuosiu sekantį, šis darbas man teikia didelį pasitenkinimą, matau prasmę”, – teigia trenerė Karolina.

Renginio iniciatoriai džiaugiasi į renginį pritraukę talentingų trenerių, vienas ryškiausių –  Aleksandras Baranovas. Jis daugkartinis Lietuvos, Baltijos šalių ir kitų tarptautautinių bokso turnyrų nugalėtojas ir prizininkas, ateisiantiems pasportuoti paruošė tikrų tikriausią cardio boxing programą.

Aukoti galima perkant bilietą į renginį „PounDuok”  Bilietai.lt kasose arba internetu. Tereikia pasirinkti sumą, kurią galite skirti įsigydami bilietą už 5, 10 arba 15 eurų.

Renginio dalyvių lauks 6 mėgstamiausios treniruotės su puikiais ir įkvepiančiais treneriais:
11.00 val.: Stretch and balance su Gintare Žilinskaite;
12.00 val.: Total body strenght su Madlena Tevdoradze;
13.00 val.: Cardio Boxing su Aleksandru Baranovu;
14.00 val.:  Zumba su Kamile Narkute;
15.00 val.: Jėga su MyHero komanda;
16.00 val.:  POUND® su Pound Pro Karolina Mankute.
Į šią treniruočių dieną kviečiami visi mėgstantys sportą bei aktyvų laisvalaikį, ir žinoma, tie, kurie nori padaryti tiesiog gerą ir labai reikalingą darbą.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Kokio atlyginimo (į rankas) pakaktų, kad būtų įmanoma gyventi sostinėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist