Naudingai pasivaikščioti gražiais pavasario vakarais po darbų ar mokslų visi ir vėl galės nemokamų šiaurietiškojo ėjimo pamokų metu. VšĮ „Sveikas miestas“ kartu su profesionalia šiaurietiškojo ėjimo trenere, VDNOWAS LT ir „Nordic Walking Style“ šiaurietiškojo vaikščiojimo mokyklos instruktore Liliana Radzevičiene.

Apie šiaurietiškojo ėjimo naudą greičiausia daugeliui jau teko girdėti tikrai ne kartą, tačiau ar teko vis dėlto patiems išbandyti šiaurietiškąjį ėjimą? Ir jeigu visgi būsite iš tų, kurie dar nevaikščiojo rankoje laikydami šiaurietiškajam ėjimui skirtas lazdas – puiki galimybė ir vėl tai padaryti visų laukia jau šią savaitę. Sostinėje vykę šiaurietiškojo ėjimo renginiai bei nemokamos pamokos pasiteisino – šiaurietiško ėjimo aistruolių  gretos didėja. Tai pastebi ir jau ne viename VšĮ „Sveikas miestas“ šiaurietiškojo ėjimo renginyje dalyvavusi bei daug smalsuolių dėmesio sulaukusių šiaurietiškojo ėjimo pamokų vedlė L. Radzevičienė. Didelę patirtį sukaupusi trenerė su šiaurietiškojo ėjimo esamais ir būsimais mėgėjais pavasrį ir vėl vaikštinės gražiomis Vingio parko vietomis.

Nemokamos pavasarinės šiaurietiškojo ėjimo pamokos  startuos jau nuo šio ketvirtadienio (kovo 13 d.). Užsiėmimai vyks kiekvieną savaitės antradienį ir ketvirtadienį nuo 17.30 val. Instruktorė visų entuziastų lauks prie Vingio parko esančios estrados. Kiekvienam dalyviui jau paruoštos teleskopinės šiaurietiškojo ėjimo lazdos, tad ir neturintys specialių lazdų, gali nesirūpinti.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Kokio atlyginimo (į rankas) pakaktų, kad būtų įmanoma gyventi sostinėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist