UEFA Čempionų lygos antrajame atrankos etape „Žalgiris“ startavo pergalingai: namuose 1:0 įveiktas Švedijos čempionas „Malmo“.

Pergalingą įvartį 49 minutę įspūdingu smūgiu įmušė Fabienas Ourega.

„Žalgirio“ startinėje sudėtyje įvyko du pasikeitimai. Vietoje Sauliaus Mikoliūno ir Francis Kyeremeh nuo pirmųjų minučių rungtyniavo Joelis Bopesu ir Mathias Oyewusi.

Pirmąjį šansą 7 min. turėjo svečiai, kai po perdavimo iš dešinio krašto kamuolys atiteko kairiajame baudos aikštelės krašte buvusiam Veljko Birmančevičiui. Laimei, jis smūgiavo virš vartų.

9 min. greitoje atakoje M. Oyewusi pabėgo nuo gynėjų, bet mušė tiesiai į vartininką. Po pakartotinio O. Buffo bandymo kamuolys pralėkė šalia virpsto.

Po kampinio užsitęsusioje atakoje žalgiriečiai buvo labai arti tikslo. O. Buffas iš krašto permetė kamuolį per vartininką link vartų, tačiau ten M. Oyewusi nepavyko įmušti ant vartų linijos. Toliau sekusius Renano ir J. Bopesu smūgius blokavo varžovai.

Spaudimas tęsėsi ir po Renano smūgio galva „Malmo“ išgelbėjo varžovų vartininkas.

Po tokios „karštos“ rungtynių pradžios likusią kėlinio dalį komandos žaidė ramiau, nesukūrė itin pavojingų progų.

49 min. „Žalgiris“ išsiveržė į priekį. Po M. Paveličiaus perdavimo iš kairės į dešinę pusę P. Mamičius atmetė kamuolį F. Ouregai, šis baudos aikštelės krašte suklaidino gynėją ir dešine koja įspūdingu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus.

Kėlinio viduryje dukart iš toli grasino varžovai, netoli tikslo buvo Sergio Pena muštas kamuolys.

64 min. kairiajame krašte į baudos aikštelę įsiveržė Petaras Mamičius, bet jam nepavyko pataikyti į vartus iš aštraus kampo.

72 min. šansą turėjo Renanas, tačiau jo smūgis iš 14 metrų buvo netaiklus – kamuolys pralėkė virš vartų.

80 min. galimybę smūgiui gavo Gustas Jarusevičius, bet jo muštą kamuolį sugavo vartininkas.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos liepos 27 d. Malmėje.