Savaitės klausimas: Ar planuojate skaityti Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus naują knygą?

Komentarai 15

 1. Jonas Konarskis says:

  Eilinį kartą meras š “š” mala

 2. Mane domina says:

  Gal bus parašyta kodėl mero nosis mėlynuoja, raudonuoja ? Apie Buratino nosį visi žino. Nereikia jokio poligrafo, viskas kaip ant delno.

 3. skaitytojas says:

  Jei knyga nemokamai, o knygos puslapių popierius daugiafunkcinės paskirties, tai tualete gal ir paskaitysiu, prieš panaudojant, bet nepažadu. 🙂

 4. Apie ką ? says:

  Gal jis parašė kaip išdavė Nobelio premijos laureata Beliacki ? Kaip sunaikino KVAD taryba ,kad nugriauti tilto skulptūras?Kaip iš Zuoko namų pavogė dėžės su dokumentais ? Kaip neleido statyti Vyties Lukiškių aikštėje? Kaip apmokestino gatvės prie visų gydimo įstaigų ?

 5. Gejus says:

  Jus simasiaus negazdinkit nes jam dar labiau nosis pamelinuos😂🌈

 6. Vv says:

  Klauno be analitinio mastymo knygos skaitymas turi prasmę tam tikros pakraipos specialistams. Vienu miestas ir megapolis ir kaimas pėstiesiems, kuriais nesirūpinam. Už ekologiją bet kamščius didinam. Mašinos stovint kamštyje neteršia:)

 7. Nijolė ( senjorė ) says:

  Neskaityčiau vien dėl Pilaitės požeminės perėjos vadinamo “Kosmoso” keliamo triukšmo ir baimės tamsoje sutikti kokį narkomaną.

 8. MERAS NEVYKELIS says:

  TOKIO APGAILÉTINO MERO VILNIUS PER 30 METU DAR NETUREJO….RAŠYTOJAS XRENOvas 🤣👍

 9. Alfonsas says:

  Matom tas klaikias mintis ir idėjas kasdien važiuodami mieste: susiaurintos, išdarkytos gatvės, klaikus kilpinis anekdotas senamiestyje ir t.t Kodėl dar turėčiau norėti apie tai skaityti?

  • Meksikietis says:

   Taip kad simasiaus susirink savo knygas zaislus,ir i taurage visam adjos amigo

 10. Rasytojas says:

  Knyga apie tai kai per 8metus nei baseino.nei stadojono.nei siaurines gatves.nei daugiau vietos automobiliams daugabuciu kiemuose.tik krumai medziai.automobiliu nutempimas.zydroji pereja zydrasis suoliukas.knyga apie nevykeli mera.kilusi is lietuvos kaimo.su senamadiska mastysena.


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar karinių pratybų metu Vilniuje turi būti skelbiama komendanto valanda?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist