ParodosSavaitės klausimas

Islandijos g. kviečia į meno teritoriją: balsuokite už labiausiai patikusį kūrinį

Islandijos gatvė plečia ribas – nauja galerija po atviru dangumi kviečia stabtelti ne tik savo mėgstamame bare, bet ir parodoje „The Art of Walking“. Tai daugiau, nei kūrinių ekspozicija apie keliones ir žingsniavimą. Skirtingos temų interpretacijos, kurias pateikė menininkai varžosi dėl piniginių prizų.

„The Arto of Walking“ – tai naujos patirtys vilniečių pamėgtoje teritorijoje: išvysti daugiau ir plėsti ribas. Bendroje barų „Piano Man“, „Alchemikas“ ir „Kerai“ terasoje pristatoma 10 šiuolaikinės kartos menininkų: iliustratorių, grafikos dizainerių, gatvės meno atstovų. Visus suvienijo atvira ekspozicinė erdvė ir konkurso tema. Stabtelėję nustebs – kaip nėra žmonių su identiška eisena, taip parodoje nerasite panašaus kūrinio.

„Po pandemijos suvaržymų norėjome pakviesti žmones susitikti ne tik su seniai matytais bičiuliais, bet ir įkvėpti naujoms pažintims su menininkais, pasiūlyti temą pokalbiui. Tiek kūriniai, tiek parodos tema kviečia diskusijai: apie kūrybą, keliones, ribų plėtimą. Manome, kad  „The Art of Walking“ vienija ne tik skirtingu žingsniu žengiančius menininkus, bet ir skirtingu kampu žvelgiančius žiūrovus“, – mintimis apie parodą dalinosi renginio organizatorių UAB „inSpotlight“ projektų vadovė Gabrielė Burkovaitė.

 

Visą vasarą kūrėjai varžosi dėl žiūrovų balsų ir organizatorių įsteigtų piniginių prizų. Balsavimas atviras, kaip ir ekspozicinė erdvė – atiduoti balsą už labiausiai patikusį kūrinį galima apsilankius specialiai parodai sukurtoje svetainėje www.theartofwalking.lt. Rugsėjo 9 d. apdovanojimų renginyje trys daugiausiai balsų pelnę menininkai sulauks 2000 Eur, 1000 Eur bei 500 Eur prizų.

Tuos, kurie ieškojo kur įsigyti vietinių kūrėjų darbų, nori pagyvinti tuščias kambario sienas, arba prisidėti prie patikusių menininkų kūrybos, rugsėjo mėn. turės galimybę ne tik atiduoti savo balsą, bet ir įsigyti parodoje eksponuojamus darbus. Rugsėjo pirmąją savaitę kūriniai bus parduodami internetu vyksiančiame aukcione.

Parodoje „The Art of Walking“ dalyvauja Jolita Puleikytė, Rimantas Juškaitis, Pijus Burakas, Domantė Čiuplinskaitė, Teklė Ula, Staselė Jakunskaitė, Adriana Valantiejūtė, Lina Disciplina, Indrė Vaiciukaitė, Žilvinas Jagėla. Atvirą galeriją bus galima apžiūrėti iki rugsėjo 9 d. Islandijos g., Vilniuje arba savo ekrane adresu www.theartofwalking.lt

 
This poll has ended (since 20 days).

Kuris „The Art of Walking“ parodoje pristatomas kūrinys jums patinka labiausiai?

Staselė Jakunskaitė
346 balsų
Domantė Čiuplinskaitė
341 balsų
Žilvinas Jagėla
174 balsų
Rimantas Juškaitis
174 balsų
Jolita Puleikytė
135 balsų
Indrė Vaiciukaitė
114 balsų
Lina Disciplina
103 balsų
Teklė Ula
97 balsų
Adriana Valantiejūtė
76 balsų
Pijus Burakas
52 balsų
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
8 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button