Savaitės klausimas

APKLAUSA: Kuriose gatvėse reikia fiziškai atskirti viešojo transporto juostą nuo bendro automobilių srauto?

Tyrimas ir rezultatų analizė parodė, kad spalį Ukmergės gatvės dalyje įrengus guminius bortelius, kurie A juostą atskyrė nuo bendro automobilių srauto, viešojo transporto greitis didėjo iki 30 proc., o pažeidėjų sumažėjo beveik dvigubai. Taksi automobiliams važiuoti A juosta vėl leidžiama, nes atlikus tyrimą paaiškėjo, jog jų judėjimas ryškios įtakos viešojo transporto greičiui nedaro.

Per 2020-2021 m. A juostas preliminariai planuojama įrengti T. Narbuto, Kalvarijų, Ozo, Kareivių gatvėse. Taip pat bus vertinamos ir kitos gatvės, kuriose galėtų atsirasti viešojo transporto juostos arba stiprėti jų kontrolė siekiant didinti viešojo transporto greitį.

Norime paklausti jūsų, kuriose gatvėse reikia fiziškai atskirti viešojo transporto juostą nuo bendro automobilių srauto?

 

Kuriose gatvėse reikia fiziškai atskirti viešojo transporto juostą nuo bendro automobilių srauto?

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
25 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Undatra
Undatra
1 metus

Reikia Pilaitės prospekte!!!

Agne
Agne
1 metus

O kur Pilaitės prospektas?

Algis
Algis
1 metus

Pilaitės prospekte ir Narbuto g. reikia normalios A juostos. Bene didžiausi visame mieste kamščiai, ~5 m. tai garsiai sakoma, kodėl savivaldybė tai ignoruoja? Palipdė mažą gabaliuką ties policija, kas įtakos visai kelionei Pilaitė-Konstitucijos pr. turi minimaliai ir viskas tuo baigėsi. Kur tolimesni planai, projektai?

Kęst
Kęst
1 metus

blogai, kad naikina 4+. Būdavo kaimynai kooperuojasi kartu važiuoti, ir orą mažiau teršia ir greičiau, nes galima 4+ juosta pasinaudoti. Dabar kam derintis, laukt kaimyno, važiuos kiekvienas su savo ir darys dar didesnį kamštį, ir terš labiau miesto orą. Sakysite sėskite į viešajį transportą? kad su tuo viešuoju tikrai be persėdimų nenuvažiuosi į reikamo taško, o iki reikiamo darželio ar darbo dar nemažai reiks paeit nuo stotelės.

Algis
Algis
1 metus
Atsakinėti į  Kęst

nesąmonė. besiderinančių vienetai, >80proc. važiuojančių 4+ yra pažeidėjai, trukdantys viešajam transportui.

Komentaras
Komentaras
1 metus

visur kur greitieji autobusai važiuoja

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button