APKLAUSA: Kaip vertinate, jog viešajame transporte bus galima vietoj baudos keleiviams rinktis kontrolės bilietą?

Komentarai 7

 1. Eglė says:

  Manau, kad važiavimo viešuoju transportu taisyklės yra nesąmoningos. Turėjau atvejį, kai važiavau vieną trumpą sustojimą, internetas pastrigo ir kai iki bilieto aktyvinimo liko 2 sekundės, įlipo kontrolė ir nubaudė. Išsivedė, kaip nusikaltėlę su aktyviu bilietu. Buvo moteris kontrolerė visiškai nesupratinga biurokratė. Aš ir sakau…o kas man grąžins pinigus už aktyvuotą bilietą?

 2. Vaziuojanti says:

  Po ilgos pertraukos, pradejau naudotis viesuoju transportu. Kontingentas nepasikeites. Vaziuoti nesaugu. Laukiu kada pagaliau keleivius saugos pareigunas.
  Kas liecia bilietu kontrole, per kelione kartais patikrinama ir 3 kartus.
  Labai gera ir humaniska mintis ‘zuikiui’ sumoketi 8 eurus 👍
  Pagaliau einam mazais zingsneliais link lankstumo.

 3. Linelis says:

  100 metu ėjome tobulėjimo link bet nesugebėjome atsikratyti ydingiausio žmonijos parazito kuris mus klupdo mūsų pačių noru. Tokis dalykas kaip judejimas visuomeniniu transportu senai turejo būti nemokamas ir išvystytas į kur kas aukštesnį lygį, gal būt ir neverktume dėl taršos ir būtume geresni nežiuretume vieni i kitus kaip pinigus ir nebūtų prasmės nusižengimams ir tokiems kvailiems svarstymams. Manau mes pakankamai įnešam savo indelio i bendra katila ir jau laikas keistis mastymu nes einam į niekur

 4. Mantas says:

  kokiu budu tuos islaipina ir protokola suraso? kiek maciau kontrole prie mano akiu kas menesi pagauna kokius 3-5 vaikus be bilieto ir liepia nusipirkti bilieta ir nenubaudzia, taip pat ir su garbaus amziaus zmonem irgi nebaudzia leipia bilieta nusipirkti, todel tiek vaikai tiek garbaus amziaus zmones jau zino ta ir tycia be bileitu vazineja nes ju nebaudzia.

  • Jordanas says:

   Vaiku baudimas atleistinas, nes dar vaikus galima aukleti ka daryt o ka ne, bet del suaugusiu galima jau svarstyti nes suauge tuo gali ir pasinaudot.

  • Rasa says:

   O mano sūnų nubaudė, kad neturėjo moksleivio pažymėjimo! Pirmą sykį gyvenime.Turėjo mėnesinį bilietą , bet moksleivio pažymėjimas buvo dingęs. Kontrolierius iškart pasakė, kad jokie kitokie įrodymai ( pvz.moksleivio pažymėjimo nuotrauka tel.) netinka.Kaip pirmą sykį , tai gavo pusė baudos- 5 Eur. Man tai atrodo absurdiška.Galėtų, kaip pirmą sykį, ir atleisti nuo baudos.Ir išvis absurdiška, kad moksleivis, turintis mėnesinį bilietą, baudžiamas dėl to ,kad neturi popierinio moksleivio pažymėjimo. Negi negalima parodyti telefone.Kaip akmens amžiuje. Čia jau gaunasi principai ir tiek, panašu, kad niekam neįdomu ar tu moksleivis ar ne, svarbu tik, kad turėt būtent popierinį įrodymą.

 5. AsAsAs says:

  Gal ir neblogai iseitu tas nuolatinis 8eurai kokiem 2-3meniasiam. Nes tik per tiek laiko koki karta pamatau kontrole. O pravaziuoju minimum kokia 30kartu per ta laika.
  Aisku cia Kaune jei ivesti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kuris vilnietis nusipelno 2022-ųjų metų geriausiojo titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.