Savaitės klausimasViešasis transportas

APKLAUSA: Kaip vertinate, jog viešajame transporte bus galima vietoj baudos keleiviams rinktis kontrolės bilietą?

Vilniaus miesto Taryba praeitą savaitė pritarė komitetuose apsvarstytam klausimui dėl galimybės vietoj baudos keleiviams rinktis kontrolės bilietą, taip pat patvirtino pakeitimus, leisiančius išplėsti bilietų rūšis.

Važiavimas be bilieto Vilniaus viešuoju transportu užtraukia administracinę baudą nuo 16 iki 30 eurų. Jeigu pažeidimas padarytas pirmą kartą per metus, keleivis turi galimybę mokėti pusę minimalios baudos, t. y. 8 eurus. „Susisiekimo paslaugų“ keleivių kontrolieriai vidutiniškai per mėnesį surašo apie 6000 protokolų dėl važiavimo be bilieto.

Jeigu kontrolės metu keleivis neturi bilieto ar bilietas laiku nepažymėtas arba pasibaigęs jo galiojimas, jam tenka išlipti iš transporto priemonės, pateikti asmens tapatybės dokumentą ir laukti, kol bus surašytas administracinio nusižengimo protokolas. 

 

Taupant visų brangų laiką, kontrolės bilietą bus galima įsigyti atsiskaitant tik negrynaisiais pinigais, jis kainuos 8 eurus – pusę minimalios baudos.

Kaip vertinate, jog viešajame transporte bus galima vietoj baudos keleiviams rinktis kontrolės bilietą?

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
166 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Eglė

Manau, kad važiavimo viešuoju transportu taisyklės yra nesąmoningos. Turėjau atvejį, kai važiavau vieną trumpą sustojimą, internetas pastrigo ir kai iki bilieto aktyvinimo liko 2 sekundės, įlipo kontrolė ir nubaudė. Išsivedė, kaip nusikaltėlę su aktyviu bilietu. Buvo moteris kontrolerė visiškai nesupratinga biurokratė. Aš ir sakau…o kas man grąžins pinigus už aktyvuotą bilietą?

Vaziuojanti

Po ilgos pertraukos, pradejau naudotis viesuoju transportu. Kontingentas nepasikeites. Vaziuoti nesaugu. Laukiu kada pagaliau keleivius saugos pareigunas.
Kas liecia bilietu kontrole, per kelione kartais patikrinama ir 3 kartus.
Labai gera ir humaniska mintis ‘zuikiui’ sumoketi 8 eurus 👍
Pagaliau einam mazais zingsneliais link lankstumo.

Linelis

100 metu ėjome tobulėjimo link bet nesugebėjome atsikratyti ydingiausio žmonijos parazito kuris mus klupdo mūsų pačių noru. Tokis dalykas kaip judejimas visuomeniniu transportu senai turejo būti nemokamas ir išvystytas į kur kas aukštesnį lygį, gal būt ir neverktume dėl taršos ir būtume geresni nežiuretume vieni i kitus kaip pinigus ir nebūtų prasmės nusižengimams ir tokiems kvailiems svarstymams. Manau mes pakankamai įnešam savo indelio i bendra katila ir jau laikas keistis mastymu nes einam į niekur

Mantas

kokiu budu tuos islaipina ir protokola suraso? kiek maciau kontrole prie mano akiu kas menesi pagauna kokius 3-5 vaikus be bilieto ir liepia nusipirkti bilieta ir nenubaudzia, taip pat ir su garbaus amziaus zmonem irgi nebaudzia leipia bilieta nusipirkti, todel tiek vaikai tiek garbaus amziaus zmones jau zino ta ir tycia be bileitu vazineja nes ju nebaudzia.

Jordanas

Vaiku baudimas atleistinas, nes dar vaikus galima aukleti ka daryt o ka ne, bet del suaugusiu galima jau svarstyti nes suauge tuo gali ir pasinaudot.

Rasa

O mano sūnų nubaudė, kad neturėjo moksleivio pažymėjimo! Pirmą sykį gyvenime.Turėjo mėnesinį bilietą , bet moksleivio pažymėjimas buvo dingęs. Kontrolierius iškart pasakė, kad jokie kitokie įrodymai ( pvz.moksleivio pažymėjimo nuotrauka tel.) netinka.Kaip pirmą sykį , tai gavo pusė baudos- 5 Eur. Man tai atrodo absurdiška.Galėtų, kaip pirmą sykį, ir atleisti nuo baudos.Ir išvis absurdiška, kad moksleivis, turintis mėnesinį bilietą, baudžiamas dėl to ,kad neturi popierinio moksleivio pažymėjimo. Negi negalima parodyti telefone.Kaip akmens amžiuje. Čia jau gaunasi principai ir tiek, panašu, kad niekam neįdomu ar tu moksleivis ar ne, svarbu tik, kad turėt būtent popierinį įrodymą.

AsAsAs

Gal ir neblogai iseitu tas nuolatinis 8eurai kokiem 2-3meniasiam. Nes tik per tiek laiko koki karta pamatau kontrole. O pravaziuoju minimum kokia 30kartu per ta laika.
Aisku cia Kaune jei ivesti

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button