MiestasSavaitės klausimas

APKLAUSA: Kaip vertinate Antakalnyje pastatytas multimodalines aikšteles?

Sostinėje startavo pilotinis projektas – Antakalnyje pradėjo veikti dvi multimodalinės aikštelės. Tai specialiai įrengtos vietos, kuriose galima palikti savo įprastus ar elektrinius dviračius, paspirtukus, o kelionę toliau tęsti pėsčiomis ar viešuoju transportu, patogiai įsėdus šalia aikštelių esančiose stotelėse. Tokiu būdu vilniečiai skatinami kombinuoti kelis keliavimo būdus ar išbandyti naujus ir taip po sostinę judėti darniau. Prireikus aikštelėse elektrinius paspirtukus, dviračius galima ir įkrauti.

Aikšteles vilniečiai ras Šilo g. šalia viešojo transporto stotelės „Šilo tiltas“ ir Olandų – T. Kosciuškos g. šalia Olandų g. žiedo. Jomis besinaudojantys galės lanksčiau planuoti savo keliones ir sutaupys laiko, nes nebereikės sukti galvos, kur palikti dviratį ar paspirtuką.

Aikštelėse įrengti durų užraktai, šiuolaikiški dviejų aukštų stovai dviračiams, specialūs stovai paspirtukams ir elektros lizdai jiems įkrauti. Iš viso jose  yra 48 vietos dviračiams ir 4 paspirtukams. Transporto priemonių prirakinimui būtina turėti asmeninę spyną. Aikštelių viduje įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, kurios veiks visą parą.

 

Norime paklausti jūsų, kaip vertinate Antakalnyje pastatytas multimodalines aikšteles?

Kaip vertinate Antakalnyje pastatytas multimodalines aikšteles?

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
27 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Kęstas
Kęstas
7 mėnesius

Vertinu kap kiaulę bažnyčioje – tik įleisk, ant altoriaus užlips. Kaip tos spec aikštelės, pvz Žvėryne – tam kad jos kažkam “reikėtų” – apmokestino visą rajoną. Taip ir su paspirtukais mieste – ruošiasi apmokestinti/uždrausti centre?

Vaidas
Vaidas
8 mėnesius

Kvailesnių lokacijų turbūt neišėjo sugalvoti? Bent jau prie ‘Statyk ir važiuok’ aikštelių, ar prie Antakalnio žiedo – iš kur autobusai į priemiesčius, būtų bent kažkokia teorinė prasmė.
Kosmonautų projektas, pasikelti sau patiems uodegą..

Vaidotas
Vaidotas
8 mėnesius

Turbūt logiškiau ir geriau suteikti galimybes dviračius ir paspirtukus vežtis viešąjame transporte, tuomet ir atvažiavus į tašką B galima bus toliau diračiu ar paspirtuku keliauti iki taško C.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button