APKLAUSA: Kaip vertinate ant Žaliojo tilto iškilusią meninę instaliaciją?

Komentarai 50

  1. aga says:

    sita instaliacija deja paprasciausiai pavelavo, kiek pamenu pirmine ideja buvo naudoti situos narvus kartu su stovinciomis zaliojo tilto skulpturomis. dabar likus tik vienam is situ elementu nekas ir gaunasi.

  2. ingrida says:

    Gal būtų galima sužinoti pavardes komisijos narių, kurie palaimino tokius projektus? Reikia savo didvyrius žinoti. Čia gal tos pačios šmc “menininkės”, kurios niekieno nerinktos viską sprendžia? Gal padoriau būtų tartis su miestiečiais – juk tai jų pinigai? Matosi, kad komisijai laikas keliauti į vieną iš Vilniaus priemiestinių rajonų….

  3. Irena says:

    Gal geriau nekomentuosiu… Kita vertus, gal ir ne prastesnis už tą vamzdį Neries pakrantėje.

  4. Kristijonas says:

    O nors vienas pabandėt pagalvot ką simbolizuoja šios skulptūros? Ar TikToko išdulkintos smegenys nebesugeba suvokti abstrakcijų ir niekas nesugeba matyti toliau gelžgalių krūvos? Tarp kitko, žmogaus IQ nustatomas pagal abstrakcijų suvokimą, kaip matau tarp čia komentuojančių vidurkis būtų labai prastas.

    • Martynas says:

      Idėja buvo pavaizduoti possovietines skulptūras rėmuose, taip? Šių skulptūrų nebeliko, todėl ne kiekvienam praeiviui aišku kodėl dabar stovi šie tušti rėmai ir ką jie reiškia. Tokį meną supras tik kitas menininkas arba tuo NUOLAT besidomintis žmogus. Mano nuomone viešoje erdvėje eksponuojamas menas, už kurį mokami dideli pinigai, neturėtų būti skirtas tokiam siauram ratui žmonių.

      • Kristijonas says:

        Bet tame ir įdomumas, kad ne visiems žinoma ir nėra akivaizdu. Tiems, kas seka visą šio tilto skulptūrų istoriją ir apskritai visas diskusijas dėl sovietinio “paveldo”, šitas eksponatas tikrai daug ką simbolizuoja. Net dabar kilęs nepasitenkinimas yra dalis šio kūrinio prasmės. Menas savo kontekstualhmu ir yra žavus – neturi būti kažkas “gražaus” ir įprasto, ką galėtum pastatyti bet kokiam pasaulio mieste, šitas kūrinys galėjo atsidurti tik Vilniuje, tik ant Žaliojo tilto ir tik šituo metu – po buvusių skulptūrų nukėlimo. O visiems, kam kontekstas nežinomas – ar vilniečiams ar miesto svečiams – galima istoriją papasakoti. Man kaip vilniečiui smagu turėti tokią paslaptį miesto centre, apie kurią nekantrauju papasakoti užsieniečiams su kuriais teks susitikti Vilniuje. Tai bus tikrai įdomiau negu kažkas kas yra akivaizdu.

        • 0 iq tiktokeris (slouju gatves) says:

          mane tai linksmina kaip pseudo intelektualus vda antrakursiai sededami per atostogas kupiskyje seilem tryska paasikinti visiems kaip surudyjes vamzdis yra KONCEPTUALIZUOTOS SEDMAISININKYSTES TAURUMO VIRSUNE, TIESIOG JONU MEGASINERGIJA.
          ne seniuk cia yra meslo gabalas uz 20k euru, ideja tapo irrelevant ta sekunde kai senas skulpturas nukele.
          gali bandyti pritempinet ir ieskot nauju interpretaciju, tiesiog gedos sau padarysi nes 99% zmoniu paziureje i sita pasakys – nesamone, o tave isvadins klounu ))

  5. Arunas says:

    Sudo dar tokio nesu mates net baltarusijos kolukija tokio sudo nepamatys

  6. Ddf says:

    Greiciau ta Simasiu is miesto meru isvarytu. Pinigus tasko geda

  7. Tatjana says:

    Jau laikas atidaryti parką, kur reikėtų suvežti vusus tokius meno šedevrus.. ateities kartoms būtų rodoma, kaip buvo kvailinami žmonės už jų pačių pinigus…

    • Kam says:

      Kam parkas,į metalo laužą arba studentams metalistams🙃

    • ingrida says:

      Tokio meno apleistuose ūkiuose – pilnos pakampės. Svarbu tai, kad tokį š… bandoma iškišti už meną ir dar tyčiojasi iš mūsų…

  8. Ignas says:

    aš suprantu, kad menas yra subjektyvu, bet cmon, ant šitiek neturėti jokių kriterijų, kad užkelti nevarkingai suvirintas seniai nugriauto šiltnamio atliekas, kurias rado pamirštas sandėliuky? Rimtai? Whydotas savo prikolnuose projektuose įdeda daugiau pastangų

  9. Vilnietis says:

    Pasityčiojimas iš vilniečių

  10. vertinu says:

    kaip visišką kvailystę

1 2 3 5

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar per sakurų žydėjimą turi būti draudžiamas eismas Upės gatve?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist