MiestasSavaitės klausimas

APKLAUSA: Ar turi būti stabdomos statybos, jei projekto vykdytojai teršia aplinką ir gatves?

Praeitą savaitę MadeinVilnius.lt informavo, jog statant naują prekybos centrą ir vykdant Pavilnionių g. rekonstrukcijos darbus, rangovas nesugebėjo suvaldyti situacijos, kuomet dėl pavasarinių orų sąlygų visas statybų purvas pateko už statybvietės teritorijos.

„2021 m. kovo 15 d. rangovai, sureagavę į „Grindos“ specialistų pastabas puola valyti šaligatvius, visą purvą nustumdami tiesiai į lietaus nuotekų vamzdyną, iš kurio purvas neišvengiamai pateks į atvirus vandens telkinius” – facebook puslapyje rašė „Grinda”.

„Savivaldybė turi teisę tokius rangovus už taisyklių pažeidimus bausti administracine tvarka, ką mūsų žiniomis ji reguliariai ir daro. Inspekcija neturi teisės taikyti tokio pobūdžio nuobaudų už šiuos pažeidimus”, – sakė Aidas Valys, Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos Vyriausiasis patarėjas.

 

Savivaldybė informavo MadeinVilnius.lt redakciją, kad minėtiems darbams nebus išduotas leidimas, kol statytojas turės įsipareigojimų savivaldybei – tai yra neišvalyta gatvė, neatsiskaityta su „Grinda“, neišspręsti purvo statybvietėje klausimai.

Norime paklausti ir jūsų, ar turi būti stabdomos statybos, jei projekto vykdytojai teršia aplinką ir gatves?

Ar turi būti stabdomos statybos, jei projekto vykdytojai teršia aplinką ir gatves?

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
13 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Simas
Simas
1 mėnesį

Nežinau kokias baudas ir kam rašo, prie statybų visos gatvės apderktos. Pvz. Šiandien važiavau į Tauro kalną. Stato ten namus, tai greitėjimo juosta, kelio dangos per molį, smėlį net nesimato…
Pradžioje, kai atsirado reikalavimas transportą is statybvietės išleisti švaru, buvo plaunama…

Dalius
Dalius
1 mėnesį

Puikus sprendimas ,tas tuneliukas ,kad nesikirstu srautai.Tokio reikia ir prie Isparduotuviu monstro prie Pilaites kad is prekybos centro isvaziavimas butu ne i Pilaites pr per sviesofora o i aplinkeli tiesiai ,ir kad nebutu taip kaip prie Lazdynu nestes ,kur stabdomas visas srautas aplinkelyje,isiliejimas vyktu nesikertant srautams kurie nori sukti i Pilaites prospekta

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button