MiestasSavaitės klausimas

APKLAUSA: Ar turi būti griaunami metaliniai garažų masyvai?

Sostinėje iki rugsėjo pabaigos turėtų nelikti nelegalių metalinių garažų masyvų, praeitą savaitę pranešė Vilniaus miesto savivaldybė.

Pašalinus garažus atsilaisvinusi teritorija bus panaudota plėtojant patogesnę infrastruktūrą vilniečiams: kuriant viešąsias poilsio erdves, tiesiant naujus kelius automobiliams, pėstiesiems bei dviratininkams.

Vilniaus miesto savivaldybės administracija imasi ryžtingų priemonių siekdama pašalinti mieste esančius metalinius garažų masyvus. Šiuo metu Vilniuje stovi apie 10.700 metalinių garažų, o jų masyvai užima 51 hektarą valstybinės žemės, reikalingos vilniečių poreikiams. Masyvų užimamas plotas prilygsta maždaug 9-ioms futbolo aikštėms arba beveik trečdaliui Vingio parko teritorijos.

 

Metalinių garažų savininkai ne kartą buvo raginti atlaisvinti žemę, tačiau dėl vangios jų reakcijos, buvo nuspręsta imtis ryžtingesnių priemonių. Vilniaus miesto savivaldybės administracija įpareigoja iki rugsėjo 30 d. garažų savininkus išsikelti metalinius garažus į savo pačių žemę arba priduoti juos kaip metalo laužą. Tiems savininkams, kurie tai padarys laiku, Savivaldybė padės sutvarkyti paliktą teritoriją.

Norime paklausti jūsų, ar turi būti griaunami metaliniai garažų masyvai?

Ar turi būti griaunami metaliniai garažų masyvai?

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
55 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Pwtras
Pwtras
1 metus

Ten reikia zaliosios, nes garazu bendrijos tiek uzsisiuksline pavojingas atliekas, kad ten pusiau siukslynas, kazkodle garazo bendrijas uz rai nebaudzia o nariai toliau tersia aplinka, geriau uzbanizacija negu siuksles palei aplinjeli

j.b.
j.b.
1 metus

Jeigu bus statomi nauji daugiabučiai tai tikrai NE! Su kamščiais problemą spreskite, o ne galvokit kur dar tos žemes gauti naujai statybai…

zzZzZzz
zzZzZzz
1 metus
Atsakinėti į  j.b.

Sprendziama kamsciu problema kaip ir visur ir visada. Pasakyk, kuriame mieste ir pabreziu mieste pasaulyje nera kamsciu problemos? Vienintelis efektyvus sprendimas yra automobiliu skaiciaus mazinimas, miesto decentralizavimas ir tankinimas. Taip didelei daliai žmonių išvis nebereikai automobilių. Šitie garažai tikrai neprisideda prie problemos sprendimo, o daugiabučius kaip statė, taip statys, mieste didėja gyventojų skaičius, dabar pilna didžiulių plotų Vilniuje kurie užstatyti šitais šiukšlynais, kai dabar stato daugiabučius laukuose užmiestyje.

Tevas
Tevas
1 metus
Atsakinėti į  j.b.

dazniau viesuoju vazinekit, maziau kamsciu sudarysit

Zigmas
Zigmas
1 metus

Kiek galima temti tą “gumą”,Kaip rinkimai,taip imituoja klausimo sprendimą …Blogiau už virusą.

Asasas
Asasas
1 metus
Atsakinėti į  Zigmas

kokie rinkimai?

Vilnietis
Vilnietis
1 metus

Jeigu bus kompensuojami arba išperkami iš savininkų kaip civilizuotose šalyse tada aišku, kad reikia.

...
...
1 metus
Atsakinėti į  Vilnietis

Žemė valstybinė, nuomos sutarčių nėra. Nėra ką išpirkinėt, nes garažas lieka tau.

Asasas
Asasas
1 metus
Atsakinėti į  Vilnietis
  1. perskatykite visa straipsni, o ne tik antrastes
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button