Savaitės klausimas

APKLAUSA: Ar turi būti draudžiamas karštas vynas prie kalėdinių eglių?

Nuo ateinančių metų, 2020 m. sausio 1-osios dienos, alkoholis nebegalės būti parduodamas paviljonuose – neregistruojamuose, į žemę įleistų pamatų neturinčiuose laikinuose statiniuose iš surenkamų konstrukcijų. Paviljonai bus išbraukiami iš prekybos alkoholiniais gėrimais vietų sąrašo.

Šis įstatymas reiškia, kad nuo kitų metų kalėdiniuose miesteliuose nebus galima prekiauti vienu tradiciškiausių šio laikotarpių gėrimų – karštu vynu. Vilniaus miesto meras vakar sukritikavo ir paragino Seimą panaikinti šį įstatymą.

„Tik labai norėtųsi, kad tas karštas vynas nuo sausio 1 d. išliktų. Juokas juokais, bet manęs kartais klausia, kaip čia ta tradicija su karštu vynu prie eglutės yra susiklosčiusi. Ta sena tradicija iš tikrųjų yra penkerių metų, nes iki tol taip pat nebuvo galima. Man tapus meru, pavyko susitarti su kurija, kad nieko čia nuodėmingo nėra ir viskas gerai: ir ramesnė aplinka, ir viskas tik į gera nuo to laiko. Tikrai linkiu Seimui, kad vis dėlto būtų tas draudimas panaikintas. Jis svarbus ne tik kalėdiniu laikotarpiu, bet ir vasarą – jau pusantrų metų jaučiame, kad kai skelbiame lauko kavinėms konkursus, žmonės neateina“, – sakė Vilniaus miesto meras per interviu su ELTA žurnalistais.

 

Norime paklausti ir jūsų, ar turi būti draudžiamas karštas vynas prie kalėdinių eglių?

Ar turi būti draudžiamas karštas vynas prie kalėdinių eglių?

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
48 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Erikas
Erikas
1 metus

Demokratija laimi 😀

Misija
Misija
1 metus

Tada pardavinėkite nealkoholinį, bet karštą, ot bėda. Ir geriau, jau atsiskaityti kortele būtų galima.

Antakalnietis
Antakalnietis
1 metus

O varge, kada išmoksit ne “projektiškai”, o nuolatiniais darbais pamažu tvarkytis? Jei tikrai sodinsit medžius šlaituose, tai padėk, Dieve . Bet ar nebuvo galima pagal suplanuotus naujus želdinius išimti dalį blokų ir atlaisvintose vietose pasodinti? Ne, visada lengviau ne galva o ekskavatoriaus kaušu dirbti. Kas atsakys jei pavasarį viskas nučiuoš?

Edvardas
Edvardas
1 metus

Bendrai bet koks draudimas provokuoja žmogų į pažeidimą. Protinga valstybė tokių įstatymu kaip draudimas nuo 20:00 parduoti alkoholį neišleidžia. Įstatymas vartoti alkoholį viešoje vietoje irgi juokingas !!! Bananų respublika ! Kas norės tas nusipirks. Kas norėjo tas gers. Gyvenu Vokietijoje.

Kaleda
Kaleda
1 metus

Cia didziausiais apsurdas su tokiu draudimu. Apgailetina. Tikimes kad po Seimo rinkimu sis istatymas bus atsauktas.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button