Nuo ateinančių metų, 2020 m. sausio 1-osios dienos, alkoholis nebegalės būti parduodamas paviljonuose – neregistruojamuose, į žemę įleistų pamatų neturinčiuose laikinuose statiniuose iš surenkamų konstrukcijų. Paviljonai bus išbraukiami iš prekybos alkoholiniais gėrimais vietų sąrašo.

Šis įstatymas reiškia, kad nuo kitų metų kalėdiniuose miesteliuose nebus galima prekiauti vienu tradiciškiausių šio laikotarpių gėrimų – karštu vynu. Vilniaus miesto meras vakar sukritikavo ir paragino Seimą panaikinti šį įstatymą.

„Tik labai norėtųsi, kad tas karštas vynas nuo sausio 1 d. išliktų. Juokas juokais, bet manęs kartais klausia, kaip čia ta tradicija su karštu vynu prie eglutės yra susiklosčiusi. Ta sena tradicija iš tikrųjų yra penkerių metų, nes iki tol taip pat nebuvo galima. Man tapus meru, pavyko susitarti su kurija, kad nieko čia nuodėmingo nėra ir viskas gerai: ir ramesnė aplinka, ir viskas tik į gera nuo to laiko. Tikrai linkiu Seimui, kad vis dėlto būtų tas draudimas panaikintas. Jis svarbus ne tik kalėdiniu laikotarpiu, bet ir vasarą – jau pusantrų metų jaučiame, kad kai skelbiame lauko kavinėms konkursus, žmonės neateina“, – sakė Vilniaus miesto meras per interviu su ELTA žurnalistais.

Norime paklausti ir jūsų, ar turi būti draudžiamas karštas vynas prie kalėdinių eglių?

Ar turi būti draudžiamas karštas vynas prie kalėdinių eglių?

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

48 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate naująją e. bilieto sistemą viešajame transporte?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.