MiestasSavaitės klausimas

APKLAUSA: Ar tikite, jog Nacionalinis stadionas bus pastatytas iki 2024-ųjų pabaigos?

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, sostinės savivaldybės ir koncesininko, investicijų bendrovės „BaltCap“ atstovai penktadienį Vilniuje pasirašė daugiau apie 160 mln. eurų vertės Nacionalinio stadiono koncesijos sutartį, pagal kurią iki 2024-ųjų pabaigos planuojama pastatyti UEFA standartus atitinkantį futbolo stadioną su daugiafunkciniu sporto kompleksu.

Pasak mero Remigijaus Šimašiaus pagal sutartį, ant Šeškinės kalvos Vilniuje turėtų būti pastatytas daugiafunkcinis sporto kompleksas, kurį, be nacionalinio stadiono, sudarytų dar 15 sporto objektų: lengvosios atletikos aikštė, 6 krepšinio salės, 3 futbolo treniruočių aikštės, rankinio, gimnastikos, bokso salės. Taip pat būtų statomi sporto muziejus, bendruomenės centras, biblioteka, vaikų darželis.

Numatyta, kad stadionas turi būti UEFA IV kategorijos, nors pagal ligšiolinius planus jame planuotos 15 tūkst. vietų, siekiama, kad jame būtų įrengta 18 tūkst. vietų.

 

Savivaldybės įsipareigojimai sutartyje siekia apie 100 mln. eurų, valstybės – 53,4 mln. eurų.

Savivaldybė planuoja, kad per metus bus parengtas objekto techninis projektas, o 2022-ųjų pabaigoje prasidėtų ir pačios statybos – jos, planuojama, galėtų būti baigtos iki 2024-ųjų pabaigos.

Norime paklausti jūsų, ar tikite, jog Nacionalinis stadionas bus pastatytas iki 2024-ųjų pabaigos?

 

Ar tikite, jog Nacionalinis stadionas bus pastatytas iki 2024-ųjų pabaigos?

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
37 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Lordas
Lordas
11 dienas (-ų)

Na jeigu vėl ,kaip praeitą kartą Brazauskienė iš stadiono medžiagų kotedžų neprisistatys,tai gal ši sykį ir išvysime stadiona

Baldi
Baldi
12 dienas (-ų)

Už stadiono vertė iki 45mln nori išleisti 150mln. Darželis dar 2mln, muziejus 1mln, konferencijų centras 2mln, sporto kompleksas su aikštelėmis 15mln. Tai vietoj 65mln išleisti 90mln daugiau yra neatsakinga. Projektas OK, bet ne išleidžiama suma.

Nesąmonė
Nesąmonė
12 dienas (-ų)

Komentaro patvirtinimo jiems dar mat reikia, vagiat ir žinot kad vagiat, bijot pasekmių, kai daugiau žmonių supras kaip išdūrinėjate liaudį, turit 55 milijonus, ir statykit, nesąmonių šimtamilijoninių nepasirašinėję

Nesąmonė
Nesąmonė
12 dienas (-ų)

Tikiuosi, pasiseks nepastatyti, ir pinigų neužmokėti. Vaikiškas mokyklos stadionas už 50 mln, o angaras su krepšinio aikštelėm ir biblioteka dar dvigubai tiek? Įrenkit po tribūnom kašio aikštelę, kaip Žalgirio arenoj, ir fsio. Tik jau nepudrinkit smegenų, kad kelios futbolo treniruočių dangos su bėgimo takeliais šalia dar 100 milijonų vertos. Tokias dabar štampuoja šimtais, netgi prie kaimo mokyklų. Vagys visai suįžulėjo. Juokingiausia, kai sako neturi pingų, nors skurdžioji mokytojam algų negalinti pakelti ŠM duoda stadionui 50 mln, tai statykit savo kaimietišką Panevėžio lygio 15 tūkst aikštelę, ir dar liks 10 mln kam nors. Nu į kišenę pasiimkit, neužtenka? Kam rašytis šimtamilijonines… Skaityti daugiau

tomas
tomas
12 dienas (-ų)

Jei butu duota projektuoti mero zmonai jau butu pastatyta, dabar intereso neturi pasistengti.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button