Savaitės klausimas

APKLAUSA: Ar reikia Vilniuje statyti paminklą Antanui Smetonai?

Premjero sudaryta darbo grupė siūlo paminklą pirmajam Lietuvos prezidentui Antanui Smetonai statyti Gedimino prospekte, šalia buvusio centrinio knygyno.

A. Smetona Lietuvos prezidento pareigas ėjo 1919–1920 ir 1926–1940 metais. Jis žuvo 1944 metais, kilus gaisrui namuose Jungtinėse Valstijose.

Lietuviai pripažįsta A. Smetonos nuopelnus dėl atkurto Lietuvos valstybingumo įtvirtinimo tarpukariu, valstybės pažangos tuo metu, tačiau kartais prieštaringų vertinimų sulaukia jo atėjimas į valdžią perversmo būdu ir pasitraukimas iš Lietuvos sovietų okupacijos akivaizdoje.

 

Norime paklausti jūsų, ar reikia Vilniuje statyti paminklą Antanui Smetonai?

Ar reikia Vilniuje statyti paminklą Antanui Smetonai?

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
146 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
25 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Kostela

Tik komunistai bijo Vyčio ir Smetonos paminklų. Iškraipo Lietuvišką heraldiką visokiomis neužmiršt.. gėjų vėliavom. Mėgina nutautinti Lietuvius, juos mankurtizuoti globalizmo apsuptyje

kis

Pastatykite Taujenuose,ar Kaune.Beje tevukas daug yra pasakojes,nelabai kaip atsiliepe ?Gal todel,kad kaimietis,o kaimas buvo nuvarytas,daug dirbo,mazai mokejo,tie kur dirbo gamyklose ir fabrikuose gyveno geriau.As asmeniskai ten sugrizti nenoreciau ,jokiu budu,nes dirbo nuo ausros iki sutemu.Pasakoju anukams tie ziuri ,kaip nusisnekancia,jie netiki ,kad taip gyventa.

Alsa

Manau, kad A. Smetona buvo kaip koks Lietuvos Stalinas. Jei žmogui esant gyvam jo vardu ir pavarde pavadinti gimnazijos, institutai, laivai ir t.t. Tai čia jau asmens kultas, juk taip daroma tik iš baimės. Tokiems paminklų nereikia

Marius

Prabalsavimas parodė, kokią įtaką lietuvaičiams turi Kremliaus ir KGB-istų propaganda. Jau trisdešimt metų kaip Lietuva išsikovojo laisvę, tačiau dar didelė dalis lietuvių taip ir netapo laisvi nuo raudonosios propagandos. Apgailėtina…

Dalius

Manau didelę klaidą daro žmonės laikydamiesi įsikibę praeitį, blogis visada keičia pavidalą jį reikia identifikuoti ir atpažinti. Daug didesnę įtaką Lietuvos ir kitų Europos tautų nutautėjimui ir nacionalinio identiteto naikinimui daro Europos Sąjunga ir vakarų globalistinė propaganda, negu kažkokie sovietų sąjungos voratinkliais apaugę griaučiai. Būkite budrūs žmonės. Neapsigaukite.

kis

Svajoju,kad visi mastytu unison?Mylekime dar Landzbergi!Durnelis.Beje Vilnius ir Smetona ne prie ko?

smetana

1926 metais stalinas pereme perversmo budu valdzia bolseviku partijoje ir iskart suorganizavo du karinius perversmus: Lietuvoje (perversmo generolas buvo moskvos plechanovo akademijos karininkas slavas plechanovic) ir Lenkijoje (perversmo vadas buvo dzerzinskio cekistu ikurejo kaimynas ir giminaitis pilsudski)

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button