Savaitės klausimas

APKLAUSA: Ar reikia drausti elektriniams paspirtukams važiuoti šaligatviais?

Palangos savivaldybė dėl saugumo uždraudė judriausioje miesto J. Basanavičiaus gatvėje vasarą važiuoti elektriniais paspirtukais.

Vidaus reikalų ministerija praeitą savaitę pareiškė neketinanti atsižvelgti į Palangos valdžios prašymą uždrausti vidutinio greičio elektriniams paspirtukams važiuoti šaligatviais.

Norime paklausti jūsų, ar reikia drausti elektriniams paspirtukams važiuoti šaligatviais Vilniuje?

 

Ar reikia uždrausti elektriniams paspirtukams važiuoti šaligatviais?

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
37 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Benas
Benas
1 metus

Laukiu kada uždraus dviračiu takais vaikščioti pėstiesiems.

Ega
Ega
1 metus

Reikia džiaugtis, kad žmonės renkasi paspirtukus, o ne mašinomis užkemša kelius. Šiuo metų vien Vilniaus gatvėse važinėja apie 2000 paspirtukų, jei uždraus visi vėl sės prie mašinos vairo ir užkimš miesto gatvės, vėl padidės oro tarša. Dviračių takų mažai, negana to pėstieji jeis vaikšto ir nesilaiko taisyklių. Kaip tarp mašinų vairuotojų, taip ir tarp paspirtukų vairuotoju yra neišmanėlių kurie laksto kaip akys išdegę. Ne visi paspirtukų turėtojai nesilaiko KET, kaip ir auto vairuotojei. Vietoje to, kad drausti reikia skatinti, mažiau kamščių, švaresnis oras. Uždraudus važinėti šaligatviais, būtų dar didesnė problemą dalintis važiuojamųjų kelių su mašinomis, padaugėtų auto įvykių.

Rojus
Rojus
1 metus
Atsakinėti į  Ega

80% važiuojančių paspirtukais negali įpirkti mašinos, todėl pasakymas “užkimš gatves” neatitinka realijų …

Nedas
Nedas
1 metus

Žinoma kad leisti arba padaro atskira juosta elektriniam paspirtukam

Lietuvis
Lietuvis
1 metus

Ka dar leisti? Jei vazinetu atidziau, o dabar lekia kaip galvas pamete. Arba brezkite jiems atskiras linijas arba drauskite. Kas atsakys uz mano vaiku sauguma? Ereliai blin

Vaziuojantis
Vaziuojantis
1 metus
Atsakinėti į  Lietuvis

Už vaikų saugumą atsako tėvai. Kas daugiau gali atsakyti? El.paspirtukams turėtų galioti tokios pat taisyklės kaip ir dviračiams. Greitis toks pat arba net mažesnis. Tik kad didelė problema pas mus su dviračių takais. Todėl ir tenka važiuoti šaligatviais. Tik kažkodėl ten kur dviračių takai yra, juose daugiau pėsčiųjų, nei dviračių ar paspirtukų. Tai kas apsaugos mano paspirtuką nuo vaikų dviračių take?

Ega
Ega
1 metus
Atsakinėti į  Lietuvis

Uz savo vaikų saugumą atsako tėvai o ne svetimi žmonės. Visu pirma reiktų patiems laikytis taisyklių ir žinoti kam skirti dviračių takai, nes juose daugiau žmonių negu dviračių ar paspirtukų. Visada buvo ir bus erelių kurie mėgsta paskraidyti, tiek tarp auto vairuotojų, tiek ir tarp dviratininkų/paspirtukų naudotojų. Jei uždrausti važiuoti šaligatviais/dviračių takais, mašinoms teka dalintis kelių su paspirtukų turėtojais, tad žymiai padidės auto įvykių, mašinoms bus sunkų su jais prasilenkti, stebėti kelią. Patis žmonės skundžiasi kamščiais, oro tarša, bet kai atsiranda el.paspirtukai nori juos uždrausti, tai gal reikią apsispręsti ko norim? Kad būtų mažiau kamščių, švaresnis oras, ar kad į… Skaityti daugiau

Jonas
Jonas
1 metus

Žinoma kad leisti

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button