MiestasSavaitės klausimas

APKLAUSA: Ar reikia nugriauti „Maskvos namų“ pastatą?

Sostinės centre esantis vadinamųjų „Maskvos namų“ pastatas bus nugriautas, praeitą ketvirtadienį pareiškė Vilniaus savivaldybės meras Remigijus Šimašius.

„Maskvos namai bus demontuoti. (…) Jei kas nors klaus, kodėl griaunamas beveik baigtas pastatas, ar jo neįmanoma pritaikyti kitoms reikmėms – jis pastatytas aukštesnis, nei leistina, architektūriškai svetimkūnis, funkciškai neišbaigtas bei neracionalus“, – feisbuke rašė sostinės vadovas.

Pernai rudenį Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas galutinai atmetė statytojo „Maskvos kultūros ir verslo centro – Maskvos namai“ skundą dėl neišduoto statybos leidimo.

 

Idėja Vilniuje pastatyti Maskvos namus gimė 2004 metų liepą, kai karaliaus Mindaugo karūnavimo 750 metų jubiliejaus iškilmėse lankėsi tuometis Maskvos meras Jurijus Lužkovas. Tuomet nutarta panašų projektą vykdyti ir Maskvoje.

Norime paklausti jūsų, ar reikia nugriauti „Maskvos namų“ pastatą?

Ar reikia nugriauti „Maskvos namų“ pastatą?

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
86 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Carj

Visa Vilnių nugriaukit. Ten daug ką rusai pastatė. Avinai

Vaclovas

Kas už stiklą, plėves ir kitą mėlį tai prieš, kadangi aš nemėgstu šiltnamių, kaip namų, tai būčiau už, bet pripažinus tai, kad tik tokie parenginai dabar yra kuriami, tai – šiuosyk grėbkite, kas norite, jūsų rūpestis.

Paskutinį kartą redaguota 6 mėnesius (Vaclovas)
Adele

Didelio grozio cia nera, bet nera ir labai baisus… Gal pragmatiskiau, racionaliau palikti… Gaila pinigus svaistyti reikia nereikia, nes ir taip jau gigantiskas projektas numatytas – stadionas uz 350 mln euru… …

Ona

Aišku, kad ne. Pas mus tik moka griauti, naikinti.

Tonis Bleras

Normalus tas pastatas, bet gerai, kad atėmė. Bet griauti tikrai nėra tikslinga, nes šalia esančios avulidinės kiaulidės ne ką geresnės. Ypač centro rezidencija. Šitas pastatas bent jau uždaro gatvės kampą. Tai jei jau griaunam šitą nesusipratimą, tai griaunam lauk ir nelegalias avulidines statybas, kurios atrodo labai baisiai ir garantuotai po 30 metų subyrės.
Nežinau, Zuokas buvo korumpuotas avingalvis, bet paskutinė Šimašiaus kadencija tai kažkoks cirkas. Tiek šlamšto ir abejotino legalumo kiaulidžių pristatė per paskutinius 4 metus, kad klausimas ar išvis kokie standartai taikomi Šimašiaus valdžios…

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button