Savaitės klausimas

APKLAUSA: Ar pritartumėte, kad prekybos centrai savaitgaliais nedirbtų?

Vyriausybė leido nuo šiandien, balandžio 19 dienos, atverti visas parduotuves prekybos centruose, tačiau jos kol kas negalės veikti šeštadieniais ir sekmadieniais.

Ekonomikos ir novacijų ministrė Aušrinė Armonaitė pabrėžė, kad visos kitos prekybos centruose dabar veikiančios parduotuvės – maisto, veterinarijos, pašarų gyvūnams, gėlių, optikos ir ortopedijos, laidojimo reikmenų, vaistinės, taip pat parduotuvės, turinčios tiesioginį įėjimą iš lauko – savaitgaliais veiks, kaip ir iki šiol. 

Taip pat primename, jog dar gruodžio mėnesį Seime kilo idėja drausti prekybininkams dirbti Sekmadieniais ir švenčių dienomis. Draudimų iniciatoriai sake, kad taip norima ne tik sudaryti sąlygas prekybos tinklų darbuotojams pabūti su šeima, bet ir valdyti koronaviruso plitimą. Prekybininkai tikina, kad tai pakenktų darbuotojams ir pažeistų pirkėjų interesus.

 

Norime paklausti jūsų, ar pritartumėte, kad prekybos centrai savaitgaliais nedirbtų?

Ar pritartumėte, kad prekybos centrai savaitgaliais nedirbtų?

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
24 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Cosmopolitas
Cosmopolitas
23 dienas (-ų)

Žiūrint iš epidemiologinės pusės geriau kad dirbtu ir savaitgaliai ir kuo ilgiau, nes tada susidaro mažesnis žmonių srautas. Žiūrint iš to kaip europoje veikia prekybcentriai tai sekmadienį turėtu nedirbti visi prekybos centrai, tiek maisto. O dirbti mažos parduotuvėlės. Taip atgaivintume smulkų versla. Bet visi žino kad ši plandemija skirta priešingam rezultatui

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button