Nekilnojamas turtasSavaitės klausimas

APKLAUSA: Ar prie Vingio parko reikalingas antrasis „Akropolis“?

Netoli Vingio parko esančios buvusios gamyklos „Velga“ teritorijos (14 ha) laukia grandiozinis atnaujinimas – šiame sklype nekilnojamojo turto projektų plėtros įmonė „Akropolis Group“ ir nekilnojamo turto plėtotojas UAB „M.M.M. projektai“ planuoja pastatyti naujų statinių kompleksą, apimsiantį prekybos centrą, butus bei administracines patalpas. Praeitą penktadienį Vilniaus miesto savivaldybėje vystytojai pristatė projekto koncepciją.  

„Šioje apleistoje teritorijoje numatome vystyti multifunkcį kultūros, laisvalaikio, prekybos ir verslo kompleksą „Akropolis“, bendrovė „M.M.M. Projektai“ planuoja statyti gyvenamųjų namų kompleksą. Šiandien Merui ir jo komandai pristatėme konversijos projekto viziją, dėkojame už vertingas įžvalgas ir kooperaciją. Mums rūpi mūsų miestas ir vilniečių lūkesčiai, todėl, kad kartu su miestu atgaivinsime šiuo metu apleistą teritoriją, kuri ateityje išsiskirs viešųjų ir kultūros erdvių gausa, tvarumu, draugiškumu aplinkai ir sinergija su kaimynystėje esančiu parku. Artimiausiu metu ketiname viešai pristatyti teritorijos konversijos, „Akropolio“ ir susijusios transporto bei kitos infrastruktūros statybos projektus, aktyviai bendradarbiauti ir tartis su Vilniaus gyventojų bendruomene“, – teigia „Akropolis Group“ valdybos pirmininkas Vytautas Labeckas. 

Norime paklausti jūsų, ar Vilniui reikalingas antrasis „Akropolis“?

 

Ar prie Vingio parko reikalingas antrasis „Akropolis“?

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
75 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Zigmas
Zigmas
1 metus

Pavyduoliai ir verkšlentojai …visada prieš,bet kai pastatys tai pirmieji ateis apžiūrėti ir naudosis paslaugomis …Antra būtų gerai,kad tobulėtų Akropolių koncepcija,daugiau paslaugų būtų susijusių su sveikatingumu tenisas,biliardas,kiti aktyvūs žaidimai,meno krypties parodos,nes bukas laiko praleidimas jau ,jau smaugia vartotojus …Būtinai mūsų šeima naudosis ir linkiu sėkmės….

Gintarė
Gintarė
1 metus

Vilniuje prekybos centrų jau dabar per daug – ir mažų, ir didelių. Didieji turėtų būti už miesto.
Žinant, kad kitas “Akropolis” būtų nutolęs per 10 min automobiliu (kaip ir daugybė kitų prekybos centrų), akivaizdu, kad dar vienas tikrai nereikalingas.
Juolab, kad būtų labai liūdna jį matyti šalia Vingio parko.
Ir dar liūdniau, kad Vilnių stipriai formuoja prekybininkų interesai – prekybos centrai sparčiai dygsta vienas šalia kito ir tai leidžiama tų, kurie atsakingi už miesto veidą.
Kai projektas bus oficialiai paskelbtas Savivaldybės interneto puslapyje, galima aktyviai reikšti savo nuomonę Gyventojų pasiūlymų skiltyje.

Goda
Goda
1 metus

Nereikia daugiau akropolių!!!!!
Sigitai, atiduok telefoną!!

Ina
Ina
1 metus

Ne ne ne!

Karolina
Karolina
1 metus

Reikia baltarusiams 😂 jie mėgsta Akropolyje slaistytis 😂

Back to top button