MiestasSavaitės klausimas

APKLAUSA: Ar patinka nauja futuristinė instaliacija „Portalas”?

Lietuvos sostinėje pristatytas futuristinis „Portalas” pasirodė esantis kaip tik tai, ko trūko pandemijos kelionių ribojimų išvargintam pasauliui. Žinia apie  Vilniuje sukurtą įrenginį, primenantį duris į kitus pasaulius iš mokslinės fantastikos filmų, ir padedantį realiu laiku bendrauti su Liublino gyventojais, labai sudomino tarptautinę žiniasklaidą. Pastarąją savaitę pasirodė daugiau nei 160 publikacijų JAV, Australijoje, Singapūre, Indonezijoje, Kinijoje, Belgijoje, Vokietijoje, Austrijoje ir daugelyje kitų šalių, o žinia apie Vilniaus projektą pasiekė daugiau nei 700 milijonų skaitytojų auditoriją. 

Šalia Vilniaus Geležinkelio stoties praėjusią savaitę įkurdintas „Portalas”, sujungęs sostinę su Lenkijos Liublino miestu – Benedikto Gylio ir jo vardo fondo penkerius metus brandinta idėja, įgyvendinta kartu su VILNIUS TECH „LinkMenų fabriku“. Pagrindinis projekto mecenatas – Benedikto Gylio paramos fondas, projektą remia Vilniaus miesto savivaldybės programa „Kuriu Vilnių”, įgyvendinti padėjo partneriai Lenkijoje: Liublino miesto savivaldybė, tarpdisciplininės kultūros centras „Crossroads“. Ateityje planuojama “portalais” Vilnių sujungti ir su kitais pasaulio miestais.

Norime paklausti jūsų, ar patinka nauja futuristinė instaliacija „Portalas”?

 

Ar patinka nauja futuristinė instaliacija „Portalas”?

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
43 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Taips
Taips
12 dienas (-ų)

Juokingiausia tai kad parinko tokią vietą jog matosi nutriušęs stoties rajonas su suskilinėjusiu šaligatviu. Puikiai reprezentuoja Vilnių, ypač turint omeny kaip užsienio žiniasklaida aktyviai aprašinėja šį objektą…

Cinga
Cinga
13 dienas (-ų)

man patinka Fonetas

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button