Savaitės klausimasVilniaus gatvės

APKLAUSA: Ar pagerėjo eismo sąlygos Liepkalnio sankryžoje?

Gegužės mėnesio pradžioje iš dalies pradėjus leisti eismą Liepkalnio–Žirnių g.–Minsko pl. sankryža ir naujuoju viaduku, vairuotojams buvo kilę sunkumų, dėl tebevykstančių darbų eismo juostose ir jų pakraščiuose. Savivaldybė informuoja, jog situacija sankryžoje pradėjo gerėti nuo birželio 21 d., nes buvo atidaryta nuovaža į dešinę iš Liepkalnio g. į Žirnių g.

Kadangi nuovažoje nėra šviesoforinio reguliavimo, pralaidumas Liepkalnio g. pagerėjo, judant iš centro Žirnių g. link.

Šiuo metu sankryžos pralaidumas siekia apie 60 proc. Sklandų eismą vis dar trikdo tai, kad dar ne visos eismo juostos atidarytos, o netgi kai kuriose atidarytose kryptyse, pavyzdžiui Liepkalnio g. (iš centro) vykdomi asfaltavimo darbai, dėl kurių yra laikinų eismo pakeitimų.

 

Esant palankioms oro sąlygoms, planuojamos pagrindinės eismo pakeitimų datos ir eismo organizavimo pakeitimai:

07-05 Liepkalnio g. šiaurinėje dalyje planuojama atidaryti dar vieną eismo juostą link Centro (dabar eismas šia kryptimi vyksta tik viena juosta), todėl pralaidumas šia kryptimi Liepkalnio g. šiaurinėje dalyje turėtų padidėti beveik dvigubai. Taip pat iš Žirnių g. sukti į kairę pusę Liepkalnio g. link bus galima iš dviejų eismo juostų, o ne iš vienos, kaip buvo pastaruoju metu.

07-15 planuojama atidaryti likusias šiuo metu uždarytas juostas: viena Minsko pl., viena Žirnių g. link Tūkstantmečio g. ir likusios dvi juostos Liepkalnio g. iš Centro;

 

Nuo 07-15 iki 09-09 vykdomi likę dangų (ne važiuojamojoje dalyje) ir aplinkos tvarkymo darbai.

Norime paklausti jūsų, ar pagerėjo eismo sąlygos Liepkalnio sankryžoje?

Ar pagerėjo eismo sąlygos Liepkalnio sankryžoje?

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
100 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
einasau

Kai reikia iš aplinkelio atvažiavus nuo oro uosto pusės pasukti į kairę tai yra totalus košmaras palyginus su tuo kas buvo iki šio “pagerinimo”.

مصطفى قبيح

KAZKOKS ABSURDAS…VISKAS PASIDARE TIK BLOGIAU..AISKU ISSKYRUS VAZIUOJANCIUS I BALTARUSIJA…

Iš Lydos plento

O tai nebus 2 juostų į kairę į Tūkstanmečio kelią iš Lydos plento???? Juokaujate??? Ten VISADA daug mašinų ir dėl jų BET KOKIU paros metu kamščiai…

Gyventojas

Kelio atkarta nuo sankryzos i apacia centro link Liepkalnio gatve labai apgailetina. Ten masina galima sugadinti. Bus daug ieskiniu savivaldybej del pazeistu padangu.

Julija

Gaila, kad niekas nesiklausys paprastų gyventojų. Bet situacija žymiai pagerėtų jei važiuojant nuo Ikea sukant į dešinę (į Lydos pl) atsirastų rodyklė!!! Nes šiuo metu kokias 2 min tiesiog stovi, kai niekam netrukdydamas galėtum pravažiuot (rodyklė visada buvo anksčiau kokius 20 metų)!

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button