MiestasSavaitės klausimas

APKLAUSA: Ar koncertų garsas iš Vingio parko pasiekia jūsų namus?

Nemažai vilniečių antradienio vakarą šėlo Vingio parke „Maneskin“ koncerte, o šeštadienio vakarą organizuotas grupės „BA.“ koncertas. Vis dėlto daliai vilniečių šie koncertai nebuvo tokie smagūs. Socialiniai tinklai tiesiog perpildyti pasipiktinusių miestiečių skundais.

Jų teigimu, šiomis dienomis nebuvo galima ne tik pasiilsėti, bet net ir paprasčiausiai išsimiegoti. Anot vilniečiių, antradienio vakarą garsi muzika daugumai miegamuosiuose rajonuose buvo girdėti iki maždaug 1 nakties, o šeštadienį tylos sulaukta tik praėjus bemaž pusvalandžiui po vidurnakčio.

Norime paklausti jūsų, ar koncertų garsas iš Vingio parko pasiekia jūsų namus?

 

Ar koncertų garsas iš Vingio parko pasiekia jūsų namus?

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
59 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
30 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
efggh

ne givienk prie vingio parko ir ne reiks verkti

Raimo

Ne tik iš Vingio parko, bet ir iš “Viktorijos” pastato, kur ant stogo vyksta didžėjų šėlsmas iki 2 val. nakties. Kiek galima kankinti žmones garsu? Gal reiktų garsą leisti tik tiems, kurie atėjo jo klausytis? Juk ne kurtieji susirinko?

Local

Visą gyvenimą gyvenu prie Vingio parko, bet taip garsiai dar niekada nebuvo!!! 😣

Ropke

Apsiverk

Nusibodo Vilniaus trukšmas

Labai girdėjosi.Jau nusibodo tas Vilniuje triukšmas pastovus.Jokios ramybės ner žmonem.Nei normaliai pailsėti gali po darbo, o turi klausytis pastoviai kažkokį triukšmą.Ir ne tik Vingio paeke yrugdo triuksmas, bet ir Geležinkeliu bariuse nuo penkdadienia pastoviai groja barananai ir kažkokia muika or dainos girdis.Kiekviena savaidgali Geležinkelio baruose garsiai užia barananai.Bespridelas

Ropke

Eik Rusas/ė su savo nepasitenkinimu, iš rašymo strukturos matosi kad ne lietuvis, ruski vajeny karabl idi nachui. Tai gal patys pirma nustokit triukšmauti Ukrainoje su savo bombordavimu ir tada mes tai pat pagalvosime.

Local

Tu esi visiškas barbaras

Balandžio 1-ąją

Eilinė aferistų apklausa, o kur žodžiai kad man tai trukdo? Apklausa vienašališka, kad apgauti žmones, jog viskas gerai.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button