MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Pramogos

Vilnių su gimtadieniu pasveikino „Cirque du Soleil“ avatarai

Žinia, kad Vilnius šiandien švenčia 696-ąjį gimtadienį apskriejo pasaulį. Specialų sveikinimą Vilniui ir miestiečiams iš Ispanijos atsiuntė net įspūdingieji „Cirque du Soleil“ šou „Toruk – the First Flight“ avatarai.

„Labas! Mes esame iš „Cirque du Soleil“ šou „Toruk – the First Flight“, kurį įkvėpė Jameso Camerono filmas „Įsikūnijimas“. Girdėjome, kad šį savaitgalį Vilnius švenčia savo 696-ąjį gimtadienį. Apgailestaujame, kad negalime švęsti su jumis, tačiau netrukus ir mes ten būsime. Su gimimo diena!“ – sveikino naviai iš magiškos Pandoros planetos.

Su jais susipažinti gyvai bus galima visai netrukus – gegužės 22–26 d. vienas naujausių ir gražiausių „Cirque du Soleil“ kūrinių viešės Vilniaus „Siemens“ arenoje. Milžiniško populiarumo „Toruk – the First Flight“ žiūrovams sostinėje bus parodytas net 7 kartus. Visgi norintys jį pamatyti turėtų suskubti, nes bilietai sparčiai tirpsta: į daugelį pasirodymų likę tik po keliasdešimt bilietų.

Jameso Camerono kino filmo „Įsikūnijimas“ įkvėptas „Toruk – The First Flight“ nukelia žiūrovus į egzotišką Pandoros planetos pasaulį ir pasitelkiant vaizduotę, atradimų džiaugsmą ir neribotas žmogaus galimybes panardina į neįtikėtino pasakojimo odisėją.  

„Toruk – The First Flight“ – tai odė Pandoros čiabuvių genties – navių – ryšiui su gamta ir jų tikėjimui, kad viskas, kas gyva, tarpusavyje susiję. Tačiau šou pasakoja kiek kitokią istoriją nei matėme Jameso Camerono filme. Šou nukelia į gerokai ankstesnius laikus – tūkstančius metų prieš pasirodant kino filmui „Įsikūnijimas“ ir gerokai anksčiau nei į Pandorą įžengė bet koks žmogus.

„Toruk – the First Flight“ bus jau penktasis „Cirque du Soleil“ šou, kurį savo šalyje galės išvysti Lietuvos žiūrovai. Vilniaus „Siemens“ arenoje jau parodytas „Saltimbanco“, „Alegria“, „Quidam“ ir „Varekai“. Juos sostinės arenoje matė 80 tūkst. žiūrovų.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Socialinių tinklų žvaigždės renginiuose galės lankytis nemokamai

Donatas Andrijauskas

Galvosūkių kambariai – žaibiškai plintanti pramoga

Made in Vilnius

Vienas didžiausių pirkinių pramogų pasaulyje: „Cirque du Soleil“ įsigijo „The Illusionists“ kūrėjus

Evaldas Činga

Čiuožykla Lukiškių aikštėje veiks iki pat Kaziuko mugės pabaigos

Donatas Andrijauskas

Į Vilnių atvežama vienintelė pasaulyje gintaro pirtis

Donatas Andrijauskas

Čiuožykla Lukiškių aikštėje veiks iki pat pavasario

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika